Dodaj do ulubionych

do Slezana

IP: *.gliwice-bernardynska.sdi.tpnet.pl 15.04.03, 10:44
Witaj Slezan.
Przejrzyj sobie ponizszy tekst-jesli go jeszcze nie widziales. Polecam
szczegolnie ostatnie zdania.
www1.gazeta.pl/opole/1,35086,1425165.html
Obserwuj wątek
    • Gość: ! Re: do Slezana IP: *.arcor-ip.net 15.04.03, 23:58
      co tez chcecie swa pieczec upiec, ostatnio dowiedzialem sie ze wlasnie pampon
      jest w opolskim bardzo aktywny. sledzius brak komentarza, czy pojechales po
      premie do warszawki????
      czy moze znow delirka, wez sie w garsc.
      aj te zoldactwo, to tez juz nie takie jak kiedys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • wilym Re: do Slezana 16.04.03, 00:12
        O! Znowu ty pajacyku. Komentarz Slezana byl, gdybys nie wiedzial w tym kraju
        potrafimy zrobic uzytek z wynalazku pana Bella, czasem za wlasne, a czasem za
        UOPowskie srebrniki (to drugie to o tobie).
        • Gość: ! Re: do Slezana IP: *.arcor-ip.net 16.04.03, 00:15
          to pamponi wiem, ale jak widze srebnikow u ciebie nigdy nie zawiele bo i w
          brukseli zebrzesz!!!!!!!!!!!!
          • wilym Re: do Slezana 16.04.03, 00:24
            Co ty nie powiesz? Od ciebie tez cos wyzebralem?
            • Gość: Arnold Re: do Slezana IP: 213.186.78.* 16.04.03, 00:30
              O!, Krzicknick! Raus, a gibko!
              • Gość: ! Re: do Slezana IP: *.arcor-ip.net 16.04.03, 00:51
                jak ci sie nie podoba ty sam sie wynies, przebierancu zchadziajony!!!!!!!!!
                • slezan Re: do Slezana 16.04.03, 17:00
                  Zostało Ci trochę piany w kącikach ust... O! Jeszcze w lewym.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka