Dodaj do ulubionych

Do Settembrini

IP: 213.186.78.* 21.05.03, 00:17
Pyrsk:)))))
Obserwuj wątek
    • Gość: GOSC Re: Do Settembrini IP: *.um.katowice.pl 21.05.03, 07:30
      heeheheh
    • Gość: settembrini Re: Do Settembrini IP: *.swic.dialup.inetia.pl 21.05.03, 19:00
      Arnold, dzieki za pozdrowienia :) bardzo milo mi sie wczoraj rozmawialo
      na 'Wirtualnym Slasku' :) a rano glowa jednak bolala oj oj heh

      pyrsk
      • Gość: Arnold Re: Do Settembrini IP: 213.186.78.* 21.05.03, 19:01
        Heh, bos trocha pomiyszou:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka