Gość: Arnold IP: 213.186.78.* 21.05.03, 00:17 Pyrsk:))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: settembrini Re: Do Settembrini IP: *.swic.dialup.inetia.pl 21.05.03, 19:00 Arnold, dzieki za pozdrowienia :) bardzo milo mi sie wczoraj rozmawialo na 'Wirtualnym Slasku' :) a rano glowa jednak bolala oj oj heh pyrsk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arnold Re: Do Settembrini IP: 213.186.78.* 21.05.03, 19:01 Heh, bos trocha pomiyszou:) Odpowiedz Link Zgłoś