Gość: V//3
IP: 213.17.164.*
02.07.03, 09:45
A nie można tak tych urzędasów szkolić na miejscu?Za nasze
pieniądze robią sobie wycieczki!!! Mydlenie oczu - będzie jak
zwykle popijawa - wino,kobiety i śpiew!Może w innych państwach
takie wyjazdowe szkolenia są przyjęte,ale jeżeli mieszka się w
państwie,w którym jest taka bieda i takie bezrobocie i jeździ
się za pieniądze podatników na takie imprezy - to jest to po
prostu szczyt bezczelności!