Dodaj do ulubionych

Agudat Israel!

IP: *.dip0.t-ipconnect.de 25.07.03, 23:40
Wiecie o tym, ze ta wlasciwie ultrakonserwatywna partia , ktory do dzisiaj w
knessecie reprezentowana jest w Katowicach zalozona w 1912 roku byla.

pyrsk
ballest
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka