Gość: ballest IP: *.dip0.t-ipconnect.de 25.07.03, 23:40 Wiecie o tym, ze ta wlasciwie ultrakonserwatywna partia , ktory do dzisiaj w knessecie reprezentowana jest w Katowicach zalozona w 1912 roku byla. pyrsk ballest Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj