Dodaj do ulubionych

Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż?

IP: *.silesialan.pl 30.07.08, 22:14
Nie jestem jednym z 7 000. Próbowałem to oglądnąć kilka razy, nie udało mi się...
Obserwuj wątek
    • Gość: hanys Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.08, 23:26
      Lepiej jak by Silesia kupioła jakoś niemiecko telewizja bo TVN to gorole !
      • Gość: :)) Aż 7 tys. ogląda to badziewie? :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.08, 10:56
        Rany julek! :)
      • Gość: wielbiciek Niemców Re: Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: 193.151.49.* 31.07.08, 12:13
        Ja i coby godoli po niemiecku a nie po gorolsku !
        • Gość: rg Re: Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 23:47
          No jasne, lepiej dać się germanizować niż polonizować. Ech ludzie, ludzie...
      • Gość: tom Farmazony idz bazgrac kaj indziej IP: *.adsl.inetia.pl 31.07.08, 16:08
        A niemieckia to co moze Hanysy...
    • Gość: RR Całkiem fajna stacja. IP: *.ekspres.net.pl 30.07.08, 23:34
      Jej niewątpliwym plusem jest ten 'swojski' telewizji za płotu. Można dowiedzieć
      wiele o regionie, w przeciwieństwie do okienek TV Katowice. Moim ulubionymi
      programami jest poranna audycja Radio Silesia, O nóm się to podoba, Silesia
      Informację, Podróż za 5 zł, za to irytuję mnie Lista Śląskich Szlagierów (nie
      ze względu na muzykę, ale na irytującego prowadzącego) oraz S2 Śląsk.

      7 tys. to nie jest źle na początek. Wyrobiona markę telewizyjną robi przez lata,
      taki TVN-owi zajęło to 5 lat. Wiele stacji przez ten czas zbankrutowało. Jeśli
      Hołda dotrzymie obietnicy o tym, że stacja ma zarabiać o siebie za 5 lat,
      powinno być dobrze.

      Co do współpracy z TVN, to TV Silesia ostatnio udostępniła materiały TVN-u z
      konferencji prasowej PiS-u, a Durczok, szef Faktów pochodzi z Górnego Śląska i
      jest bliskim znajomym Czyża, więc nic dziwnego, że są dobre stosunki między
      obydwoma telewizjami.
      • mike-great Już się nie sil - bo ta stacja to kiła i mogiła... 31.07.08, 13:20
        Już się nie sil - bo ta stacja to kiła i mogiła...


        Gość portalu: RR napisał(a):
        Jej niewątpliwym plusem jest ten 'swojski' telewizji za płotu...
    • Gość: Polak Jeżeli to ma być prowadzone przez TVN to pasuje... IP: *.chello.pl 30.07.08, 23:48
      już wolę Niemców...
    • Gość: Ania.Giery 50/50 IP: *.kliknet.pl 31.07.08, 00:19
      Jest różnie

      Ja oglądam tylko te programy, które mają jakiś sens i misję

      Kuklok Kulturalny, Podróż za 6zł, Tajemnice Śląska albo Na Przełaj. No i
      informacje. Bo tym właśnie t TV może zwojować rynek, a nie papką
    • Gość: Krzys Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.gprs.plus.pl 31.07.08, 00:55
      TVS jest niezła a ma dopiero kilka miecięcy!! Popatrzcie na TV
      Katowice...!!! Ośrodek ten zatrudnia za nasze podatki bądź
      abonament setki "niedojdów" a w TV ogólnopolskiej wogóle ich nie
      widać! Bo co poza "Aktualnościami" można zobaczyć z ośrodka TVP
      Katowice? Jedne i te same twarze z lat 80, 90-tych? O wielu z nich
      to już zapomnieliśmy a tu... wracają jak "błyskawica"??? Np. ten Pan
      od pogody?! No foakt musi przepracować te parę lat jeszcze do
      emerytury! A pamiętacie te inne twarze z TVP Katowice - oni ciągle
      tam siedzą ale juz jako ... PRODUCENCI!! Żałosne!!!

      A TV Silesia - raptem pare miesięcy - a ile sie dowiedziałem o
      Śląsku!!!! To nie ważne , że nie zawsze jest dobry prowadzący (
      medialny) ale ile ........ potrafili przekazać!!
      Np. czy kiedyś widzieliście jak zrobić "rolady" na Trójce....? A TVS
      to pokazał! Przykładów można mnożyć dziesiątki!!
      TVS jest ciekawą stacją i mam nadzieję , że się wyrobi na jeszcze
      bardziej ciekawą!

      • Gość: pyta Re: Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 01:03
        Trzymam za TVS z całych sił !!
        Super program, ambitny, edukacyjy. Taka powinna być moja TV i TVS
        taką jest !
        • Gość: Menschenfresser Re: Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 31.07.08, 01:12
          Hej lebki: ile za ta PR kasujecie ? :)))))))))))))
          • Gość: krzyś Re: Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.gprs.plus.pl 31.07.08, 01:25
            sam sobie odpowiedz na to pytanie!!!! No chyba , że jesteś jedną z
            tych "niedojdów" z "Trójki" na etacie!!! Co boli jak prawdę piszę???
            Zapomniałeś o jednym! Jest wolny rynek i ... i oglądam to co lubię!
            Jak ci się TVS nie podoba to.... to przerzuć sobie pilotem na BBC,
            CNN czy HBO!!! Zawsze jeszcze jest TV Kurdyjska czy TV Białorusia
            bądź TV Asia :-)
            Myślę , że to podobny poziom co TVP Katowice
            Przecież to takie proste!!!!
            A przy okazji to się czegoś nauczysz!!!
            • Gość: Menschenfresser Re: Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 31.07.08, 02:14
              A ja mysle, ze jak oni maja az 7 tys.,
              to potrzebuja takich naganaczy i klakierow.
              • Gość: RR Re: Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.ekspres.net.pl 31.07.08, 02:31
                > A ja mysle, ze jak oni maja az 7 tys.,
                > to potrzebuja takich naganaczy i klakierow.

                To, że mają 7 tys. to wina dużych kablówek ze Śląska np. Vectry, która ma gdzieś
                zdanie widzów, za to widzów satelitarnych nie liczy się w takich statystykach.
                Jest twojej wiadomości TVS jest dostępna w małych kablówkach poza Śląskiem.
                Widać, więc że są osoby, które to oglądają.

                I jak ktoś powiedział. Wreszcie wiem, co się dzieje w mojej okolicy z telewizji,
                a nie tylko z Warszawy. Życzę innym regionom, żeby dostali taką szansę.
            • Gość: MN S-ec 0,15-proc. udziały w rynku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 09:49
              Gość portalu: krzyś napisał(a):

              > sam sobie odpowiedz na to pytanie!!!! No chyba , że jesteś jedną z
              > tych "niedojdów" z "Trójki" na etacie!!! Co boli jak prawdę piszę???

              Piszesz jakbyś był u nich na etacie.
              0,15% udziału w rynku, mam nadzieję że cię nie boli jak prawdę piszę? To naawet osiedlowe kablówki maja wiekszą oglądalność.
              • Gość: RR Re: 0,15-proc. udziały w rynku IP: *.ekspres.net.pl 31.07.08, 10:43
                > Piszesz jakbyś był u nich na etacie.
                > 0,15% udziału w rynku, mam nadzieję że cię nie boli jak prawdę piszę? To naawet
                > osiedlowe kablówki maja wiekszą oglądalność.

                Nie kompromituj się. Tylko osiem rynku ma ponad 1% oglądalności. Tak, więc TVS
                jest aktualnie w granicy średniej stacji tematycznych, co jest niezłe dla
                telewizji regionalnej. Jak już pisałem do statystyk nie zalicza się właścicieli
                anten satelitarnych.

                Sądząc po nicku jesteś jednych z tych zadziornych Zagłębiaków, co na słowo Śląsk
                jeży się głowa. Muszę cię uszczęśliwić: właścicielem TVS jest rodowity
                Sosnowiczanin, a w stacji chodzi o województwo, a nie robienie z Zagłębia
                drugiego Górnego Śląska.
        • Gość: matrek Re: Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 20:48
          tak jest - dobra telewizja - ciekawa , spontaniczna Koledzy kiedyś wrogowie
          śląska znienili zdanie o śląsku i ludności śląskiej . Teraz muszę
          tłumaczyć z naszego na polskie !
      • Gość: żenua Re: Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.08, 20:28
        Chciałbym Cię zobaczyc półgłówku, bo pewnie tak wyglądasz jak piszesz.
      • Gość: axel Re: Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: 89.25.148.* 31.07.08, 22:43
        Drogi kolego ! Ty chyba nie oglądałes TVP Katowice, bo większość
        programów TV Silesia jest ściagniętych z TV Katowice, Rolady były
        setki razy pokazywane w Trójce, Szołtysek zaczynał w publicznej
        programem Sląsk jest piękny współpracując z Beata Smaga, Ginał
        pracowała u Stępniewicz w Raporcie z Akcji teraz robi Akcje
        Kryminalną, Królikowski robił chyba lepsze reportaże w publicznej ,
        tu tez były bardzo fajne programy Szukamy Skarbów i Szlakiem
        zabytków Techniki, były tez fajne formaty Eweliny Tomasik i Donaty
        Chruściel i sporo innych. Bardzo łatwo jest zaczynać ściagając od
        konkurencji najlepsze wzory
    • Gość: Krzyś ćd. IP: *.gprs.plus.pl 31.07.08, 01:16
      Chodziło mi o to , że przy takim potencjale finansowym i osobowym
      TVP Katowice to powinień nadawać dziesiątki godzin programu! A
      nadaje...? Sami sobie Państwo odpowiedźcie!
      I niech TVP Katowice się nie usprawiedliwia, że "Trójkę" zmieniono
      na TVP Info, że to były zmiany odgórne (czytaj: polityczne....)
      Rzezcz w tym , że w tym Ośrodku nic się nie robi i.. i nic się nie
      będzie robiło! A etat to etat! Bo i po co?
      Wg mnie jest to marnotrawienie publicznych pieniędzy! TVP Katowice
      ma budżet i go realizuje!! A nie dla widzów!

      Co do TVS to oni mają budżet, muszą go zrealizowaś i ... i są z
      niego rozliczani!
      Przecież to takie proste!
      Więc dziś nie obawiam się o przyszłość TVS-u czy go sprzedadzą, czy
      kupi go Niemiec, Hiszpan czy TVN - bo on będzie nadawać ciekawe
      programy z naszego regionu! Regionu szeroko pojętego Górnego Śląska
      a więc Katowic, Opola, Częstochowy i Bielska. Bo jest nisza dla
      klienta tak jak ja... a TVS ją wypełnia!
      • Gość: pyta Re: ćd. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 01:23
        Nikt nie płaci ośle !
        Czy jak coś lubie oznacza, że jestem na czyichś usługach PR?
        Płytko rozumujesz
      • Gość: Rehtoor Re: ćd. IP: 83.17.148.* 31.07.08, 13:05

        Częstochowa nie leży na Górnym Śląsku!
      • Gość: Michael Re: cd. IP: *.c201.msk.pl 01.08.08, 15:32
        Regionu szeroko pojętego Górnego Śląska
        > a więc Katowic, Opola, Częstochowy i Bielska

        Ciekawe, czy ktoś z B-B czy Częstochowy to ogląda. Pewnie nawet nie
        wiedzą, że coś takiego jak TVS istnieje.
    • Gość: andrzej Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.08, 08:10
      Większego szajsu nie widziałem.
    • Gość: MArcinoo Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: 195.116.67.* 31.07.08, 08:18
      Szkoda tylko że nie wszystkim na Śląsku jest dane oglądać TVS.
      Nie wiem dlaczego TVS nie ma w ofercie programowej Vectry byłej
      Śląskiej Telewizji Kablowej.
      Z miłą chęcią dołączył bym do tych 7 tysięcy widzów;-)
    • Gość: antgy-tvn Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: 81.168.254.* 31.07.08, 08:52
      no mam nadzieje ze nie bedzie to kolejny szmatlawiec firmowany
      logiem tvn bo szkoda by bylo .... tvp katowice to poprostu brak
      komentarza a szkoda ze tvs nie ma w rudzie slaskiej sfera sileman
      czy jak sie to gowno zwie niestety nie posiada ludzi myslacych juz i
      mam nadzieje ze padnie w koncu a wtedy nowa kablowka z silesia sie
      tam pojawi
    • Gość: Robaq Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.08, 08:57
      Włączyli mi tą stację w kablówce - uwaga! - w Szczecinie;) Ale co przełączę to
      lecą "szlagiery" i nie da się tego oglądać.
      • Gość: Agregat Re: Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.chello.pl 31.07.08, 09:03
        Mozna ogladac równiez w Warszawie jak sie ma cyfrówke w upc ;-)
    • Gość: m TV Silesia czyli... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.08, 09:25
      Disco polo - już od rana
    • Gość: Rudolf Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: 212.160.172.* 31.07.08, 09:25
      TVS oglądam chętnie ze względu na wiadomości które niemal wyłącznie
      skupiają się na lokalnych sprawach. Szlagiery, gotowanie no i ta
      zmysłowo piękna Aneta Legierska !
      Dobry montaż oraz to że nadają w HD też ma swoje atuty.
      Mogłyby być jakieś transmisje sportowe z Regionu !
      Generalnie fajnie się ogląda TVS.
    • Gość: lex Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.08, 09:26
      tvs nie da sie ogladac,to dno dna ! moze tvn zrobi z tego cos
      sensownego
    • Gość: MN z Sosnowca TV Silesia = śląska propaganda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 09:43
      Nie ogladam tego chłamu bo nie lubie jak ktoś nazywa S-ec śląskim miastem , to jest dla mnie obrażające więc dobrze że ta żałosna stacyjka bankrutuje.
      • Gość: Hanys Re: TV Silesia = śląska propaganda IP: 195.94.209.* 31.07.08, 09:59
        Ty Gorolu nawet nie rozumiesz co pisze?
        I mosz recht Sosnowiec to je ,,aldreich" bardzi po polsku Ci już tego nie napisza.
        • Gość: Ślazak-Polak Re: TV Silesia = śląska propaganda IP: *.chello.pl 31.07.08, 10:14
          TV Silesia pokazuje nie tylko jak to ujeto szlagiery ale i ciekawe historie
          zwiazanych z Górnym Śląskiem ,kulture ,gware i specyfike tego regionu który jest
          znany juz od wieków w przeciwieństwie do kawałka Galicji który ,oprocz tego ze
          była wylegarnia komunistów i sprzedawczyków a obecnie zwane zagłebiem nic do
          pokazania oprczo brudu

          PS moglbym pisac gwara ale ja nie bede sie napinał bo tak moga godac z moja
          babką albo starzykiem a Góny Ślask to nie tylko godanie ale i zwyczaje
          • Gość: krzys Re: TV Silesia = śląska propaganda IP: *.gprs.plus.pl 31.07.08, 23:38
            tez miałem wczoraj zamiar temu MN ( czytaj: gnojowii) odpisać
            ale.... czytając to wyłączyłem komputer!
            To fajnie , że moje wczorajsze dwa wpisy - tak myslę - spowodowały
            ozywienie na tym forum!
            Masz rację Zagłębie nic Polsce nie dało oprócz komuchów i cwaniaków!
            Zero tradycji, zero kultury a jeszcze się obrażają na Śląsk- chociaż
            połowa tych Zagłębiaków u nas pracuje!!!
            Nawet te G.. obrażają się jak w TVS Silesia puszczają program o
            przygotwaniu rolad!!! A Oni mają przynajmnie jedną chrakterystyczną
            potrawę....? NIe nie mają!!!
            A dwa to ch... im w dupę i tak tego nie zrozumieja!!!
      • Gość: RR Re: TV Silesia = śląska propaganda IP: *.ekspres.net.pl 31.07.08, 11:10
        > Nie ogladam tego chłamu bo nie lubie jak ktoś nazywa S-ec śląskim miastem , to
        > jest dla mnie obrażające więc dobrze że ta żałosna stacyjka bankrutuje.

        Po pierwsze TVS to stacja o województwie, nie o Górnym Śląsku. Po drugie
        właścicielem jest gorol z Sosnowca i nie widzi głupich podziałów, nie robi z
        Zagłębia Śląska, po trzecie o to, że Zagłębie jest uważane za Górny Śląsk w
        całej Polsce możecie podziękować swoim lokalnym politykom. Zwalanie tego na
        telewizje, zamiast podziękować, że promuje wasz region jest doprawdy idiotyzmem.
        • Gość: waga Re: TV Silesia = śląska propaganda IP: *.domainunused.net 31.07.08, 11:35
          A po czwarte kolo co to prowokował jest ze śląska. W sosnowcu ludzie
          nie zamykają się w swoich głowach tak ja na śląsku, nie mają
          kompleksu "brynicy" czego dowodem jest pan Hołda.
          • Gość: Menschenfresser Re: TV Silesia = śląska propaganda IP: 213.139.155.* 31.07.08, 13:47
            Tak, nie maja - niczego: tozsamosci, korzeni itp.
            • Gość: waga Re: TV Silesia = śląska propaganda IP: *.domainunused.net 01.08.08, 10:11
              Każdy ma jakąś tożsamość i korzenie. Niektórzy szukali nowej, np tak
              jak ty na siłę, dla kasy chcieli zrobić z siebie Niemca, ale im się
              nie udało i nie mogło udać.

              Michael Jackson zawsze będzie czarny, ty nie będziesz Niemcem
              chociaz starasz się być bardziej niemiecki od papieża.

              Nie pozdrawiam cię panie Wojtzik
      • Gość: PISmaker Re: TV Silesia = śląska propaganda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 15:30
        Ty koleś to jesteś chyba ostatnia emigracja z wiochy pod Kielcami.
        Nikt z Sosnowca na takie głupoty nie zwraca uwagi
        • Gość: komiwojażer A zobaczcie se Kocham Śląskie albo Podróż za 6 zł" IP: 83.14.128.* 31.07.08, 19:01
          To naprawde spoko programy. Zawsze mi tego brakowało
          Dowiedziałem sie tyle ile przez 25 lat TVP by mi nie powiedziała

          i co najwazniejsze zawsze wyraźnie jest rozróżnione "Śląsk Górny", "zaglebie
          Dabrowskie", Małopolska itd

          szacun!
    • r1111111 Re: Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? 31.07.08, 10:37
      Gość portalu: Seba napisał(a):
      > Nie jestem jednym z 7 000. Próbowałem to oglądnąć kilka razy, nie
      udało mi się
      > ...


      Pierwszy krok, to kupno telewizora...
    • Gość: ToWeLiE Dostępna w sieciach kablowych w USA IP: 83.136.224.* 31.07.08, 10:52
      Ha ! Stacja dostępna w sieciach kablowych w USA. Ciekawe kiedy
      będzie dostępna w sieciach kablowych na Śląsku ?!?! Bo np. TK Vectra
      próżno szukać ich sygnału :/

    • Gość: Nana Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: 212.160.172.* 31.07.08, 11:03
      Pomysł i realizacja dobra, ale...
      nazwali telewizję Silesia, a sporo materiałów jest z Beskidów, Zagłębia, miast
      małopolskich (Jaworzno, Żywiec) czy Częstochowy. Pokutuje debilna nazwa
      województwa, wg. której wszyscy mieszkańcy woj. śląskiego to Ślązacy. I tym
      sposobem sporo ludzi (nawet mieszkańców województwa)nie identyfikuje się z tą
      telewizją, bo jednych odstrasza śląskie gadanie, a innych materiały z Sosnowca.
      Trzeba było się zdecydować i albo jak już śląska telewizja, to skupić się na
      Śląsku historycznym od Wrocławia do Mysłowic, albo skupić się na południu polski
      i całym tworzącym się tam megalopolis od Gliwic do Tarnowa, ze szczególnym
      uwzględnieniem obszaru Kraków-Katowice. Rynek odbioru dużo większy. Populacja
      znacząca w skali kraju. Czas przejazdu niewielki, a sporo ludzi jeździ na
      imprezy pomiędzy tymi miastami. Ale nie ma to jak promować śląskość w woj.
      śląskim, gdzie Ślązacy stanowią mniejszość.
    • Gość: jolpin Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.08, 11:25
      Panie Arkadiuszu Hołda, błagam Pana wręcz by Pan nie uległ -
      przynamniej na razie namowom innych na sprzedaż TV Silesia !!! Jest
      To wreszcie naprawdę śląska telewizja z prawdziwego zdarzenia a nie
      jakis "elzac" jak chociażby TV Katowice. Prawie co dziennie ogladam
      WASZE programy i to różne. WRESZCIE można się dowiedzieć naprawe
      ciekawych rzeczy , w tym o ciekawych ludziach , instytucjach , które
      tu działają - na Górnym Śląsku !! Od dawna brakowało mi takiej
      właśnie stacji.
      • Gość: Menschenfresser Re: Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: 213.139.155.* 31.07.08, 13:49
        > naprawdę śląska telewizja
        A Ty wiesz, co to Slask, prawdziwy Slask ?
      • synowie2 Re: Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? 31.07.08, 14:56
        a świstak na to niemożliwe 7.000 ludzi? NIe da się oglądać ani TV3
        ani TVS.Potworne dno. Może i TVN zajęło 5 lat aby stać się oglądalną
        telewizją, ale TVS zajmie to lata świetlne, nie mówiąc już o TV3,
        ale która ma przynajmniej fajne aktualności. Tragizm.
    • mike-great Jak się puszcza durne zice, i ma takich expertów.. 31.07.08, 12:55
      Jak się puszcza durne zice, i ma takich expertów..
      P.S. 7000? Czemu tak dużo???


      Gość portalu: Seba napisał(a):

      > Nie jestem jednym z 7 000. Próbowałem to oglądnąć kilka razy, nie udało mi się
      > ...
    • Gość: Mariusz z Zabrza Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 13:47
      Jak wygrom w totka to zainwestuja cołko kasa w telewizja i radio
      Silesia bo to nojlepszy nasz śląski skarb.
    • Gość: gość Aż 7 tys. ? IP: *.chello.pl 31.07.08, 14:03
      Ta telewizja nie nadaje się do oglądania, mnie nie odpowiada.
      • Gość: silezja kaput Tylko 7 tys. IP: *.privacyfoundation.de 31.07.08, 14:22
        Co to jest 7 tysięcy na tak wielkim rynku?
        słabi sa to ich nikt nie ogląda
    • Gość: to kwestia czasu zdechła TV Silesia ------- zdechnie i cała Silesia IP: *.gnupg.org 31.07.08, 16:26
      Tak kończą hybrydy, czechosłowacja też zdechła bo mieszańcem była

      Wiecie już jak tu kiedś będzie? Brynica to Granica, nie ma innej opcji. Zagłębie Dąbrowskie nigdy nie będzie śląskie bo nie chce nim być i nic sie tu nie poradzi. Tak samo Częstochowa.
      • Gość: mira Re: zdechła TV Silesia ------- zdechnie i cała Si IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.08, 20:49
        Jak chcesz twoja wola Panie !
      • Gość: waga Re: zdechła TV Silesia ------- zdechnie i cała Si IP: *.domainunused.net 01.08.08, 10:20
        Granica na Śląsku przechodzi przez Ostrawę, Zgorzelec, Bielsko-
        Białą, Cieszyn. Taki staż granicznych miast jaki ma Śląsk to na
        całym świecie pewnie nie znajdziecie. Dlatego i w GOP granica jest i
        zostanie pokonana i będzie zgoda. Mimo osób próbujących lać ferment,
        mimo nornic ten wspólny ogród będzie kwitł.
    • Gość: Adam Pozytywy od ludzi TVS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.08, 20:31
      Ponoć w TVS jest specjalna komórka, która odpowiedzialna jest za pisanie pozytywnych komentarzy pod zamówionymi tekstami w różnych mediach.
      • Gość: KIO Re: Pozytywy od ludzi TVS IP: *.d2.com.pl 31.07.08, 20:50
        ponoć Polacy to sami pijacy??
      • Gość: Ewa Re: Pozytywy od ludzi TVS IP: *.chello.pl 31.07.08, 22:12
        Wcale by mnie to nie dziwiło, ten tłum dzieci, które tam awansowały na
        redaktorów, musi się jakoś wykazać. Najśmieszniej jest na ich własnym forum, a
        może "forumie", kiedy ta sama czelodka ogłasza, kto wśród nich jest najlepszy,
        komu prezesi powinni dać częściej prowadzić studio, albo i program osobny i tym
        podobne farmazony. Trafiłam i na pogróżki względem szefów, że po taki asortyment
        gwiazd zapewne wkrótce sięgną inne media, jako, że u Hołdy tak wybitne talenty
        są marnowane! Czekam z utęsknieniem, hi, hi....
    • Gość: krzyś Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.gprs.plus.pl 01.08.08, 00:04
      Po przeczytaniu tego forum przychodzi mi jedno na myśl:
      ci co lubia TVP Trójka to niech ją dalej lubia i oglądaja,
      ci co nie lubia Śląska niech sobie w Sosnowcu stworzą swoją
      telewizję - i nich ją sobie oglądają po 12 godzin dziennie!

      A fakt faktem , że jest nowa telewizja regionalna - nie do końca
      jeszcze rozwinięta ( czy pamiętacie jak się Polsat "rozwijał" czy
      TVN??? To sobie przypomnijcie!

      Dla mnie nazwa TVS jest dobra - chociaż nie do końca nawiązuje do
      rzeczywistości, gdyż Śląsko to - Górny i Dolny! A więc linia
      Wrocław - Katowice! A administracyjnie to: Bielsko - Katowice -
      Częstochowa ( no niestety z Sosnowcem :-) ) Szkoda, że Opole
      się "wyrwało" byłoby całkiem nieźle!
      Dajcie im czas a coś z tego będzie! Za 5 lat ta TVS będzie całkiem
      inna TV niz dzisiaj i jednym się będzie podobać a innym nie! I takie
      jest życie! A jak im nie wyjdzie to ją po prostu zamkną i tyle!
      pozdrawiam wszystkich Krzys!
      • Gość: Ewa Re: Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.chello.pl 01.08.08, 01:18
        No tak, rodzice zapracowani, szkoła nie nadąża za programami, to i o wychowaniu
        małoletnich szkoda gadać. Merytorycznie też raczej antyreklama dla stacji, ale
        dla Krzysia zapał mierzony jest liczba wykrzykników, jak widać. Dziecięce
        rozumowanie, stąd przekornie zapytam: a co się proszę Krzysia tak bardzo zmieni
        za 5 lat w tej tv? Przestanie być prymitywna w sensie realizacyjnym i
        treściowym? Trzy kamery pojadą w teren na obsługę tematu, wreszcie klipa ktoś
        przypnie rozmówcy, jakiś muzyk z prawdziwego zdarzenia zastosuje sensowny
        podkład muzyczny? A Masztalscy wymyślą nowe dowcipy, Szołtysek zamieni się w
        Kolberga i nauczy wreszcie tej gwary, zaś szlagiery będą komponowane i grane
        przez braci Skrzeków? A pan prezes przez następne 5 lat ma utrzymywać tę szkółkę
        amatorów w nadziei, ze ich olśni i za 10 lat to już może oglądalność całe 10
        tysięcy przeskoczy?
      • Gość: TZN Re: Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.lostinthenoise.net 01.08.08, 06:41
        Gość portalu: krzyś napisał(a):

        > Dla mnie nazwa TVS jest dobra - chociaż nie do końca nawiązuje do
        > rzeczywistości, gdyż Śląsko to - Górny i Dolny! A więc linia
        > Wrocław - Katowice! A administracyjnie to: Bielsko - Katowice -
        > Częstochowa ( no niestety z Sosnowcem :-) ) Szkoda, że Opole
        > się "wyrwało" byłoby całkiem nieźle!

        Oj głupiutki "krzysiu" nie tylko w Sosnowcu was nie znoszą.
        W Czestochowie także
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=55&w=34681186
        W Bielsku-Białej toże.

        Ślązak generalnie w Polsce jest nielubiany, pewnie nie wiesz dlaczego głupiutki "krzysiu", ja ci tego nie powiem bo za mały masz rozumek aby pojąć nawet tak oczywiste rzeczy

        T.

        • Gość: AP Re: Oglądalność: 7 tys. TV Silesia na sprzedaż? IP: *.d2.com.pl 01.08.08, 10:12
          Pewnie wiesz że polaków Ślązacy też nie lubią, i pewnie wiesz za co, bo masz
          wielki rozum chyba że, masz tylko wielki mózg??
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka