Dodaj do ulubionych

Katowice znajdą sponsorów dla "Gieksy"?

IP: *.centertel.pl 24.01.09, 00:44
Niebieskie Katowice !!!
Zawodzie zawsze z Ruchem !!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: bioły Katowice znajdą sponsorów dla "Gieksy"? IP: 86.29.14.* 24.01.09, 05:54
      hej!hej! giszowiec!!!!!!
      • Gość: LGT'64 Re: Katowice znajdą sponsorów dla "Gieksy"? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.09, 13:28
        hehe te komentarze sa smieszne... juz wszyscy wiemy ze caly swiat jest
        niebieski... naprawde nie musicie tego pisac pod kazdym artykulem o GieKSie... ;)

        taa najwidoczniej kompleksy sa straszne...
    • Gość: sj Re: Katowice znajdą sponsorów dla "Gieksy"? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.09, 08:07
      z tym Zawodziem to już przesadziłeś zmień dilera
    • Gość: Katowiczanin KHW sponsorem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.09, 08:48
      KHW sponsorem? Myślę, że prezes Gajos się nie wychyli z trzech
      powodów: 1. PO lansuje koncepcję zakazania państwowym formom
      sponsorowania sportu zawodowego (i słusznie); 2. W tej sytuacji prezes
      Gajos nie będzie ryzykować stołka. Tak długo już na nim siedzi m.in.
      dlatego, że do odważnych to on nie należy; 3. Krąży plotka, że
      niedługo KHW nie będzie już mógł dłużej ukrywać potężnej straty na
      opcjach. Już coś ok. 150 mln zł. A kurs euro ciągle rośnie.
      • Gość: et Re: KHW sponsorem? IP: *.chello.pl 24.01.09, 12:08
        Holding mo dług -haaa.I może sponsorować tak mjak jest w lubinie.
    • Gość: RUCH Katowice znajdą sponsorów dla "Gieksy"? IP: *.sti.net.pl 25.01.09, 03:49
      A kto by chial sponsorowac GKS?? przeciez to klub bez żadnych tradycji.Katowice
      zawsze z Ruchem Chorzów!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka