mcov 21.06.10, 16:49 W GS tak mowia. Nie wiem, jaki poziom na koniec roku daja Francuzi z SG, ale GS tyle wali. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj