talisko
01.06.04, 15:12
mam olbrzymia prosbe do mieszkajacych w berlinie!! czy jest moze ktos , kto
bedzie jechal w najblizszym czasie do wroclawia? musze jak najszybciej
dostarczyc prace magisterska promotorowi, mam male dziecko i sama nie moge
jechac, a poczta jest bardzo opieszala. na miejscu praca zostalaby przez
kogos odebrana, wiec nie byloby z tym duzo klopotu.