Gość: Bruno
IP: *.tpl.on.ca / 199.71.64.*
11.05.02, 18:49
Gdybym nie wyjechal z Polski moglbym yeoretycznie zostac jak moi koledzy :
1 / Prezesem spolki skarbu panstwa z pensja 50 000 zl brutto miesiecznie
2 / Naczelnikiem wydzialu w Urzedzie Miejskim z pensja 6 000 zl brutto miesiecznie
3 / wlascicielem kilku kantorow w miescie
4 / Wlascicielem dwoch salonow meblowych
5 / Glownym ksiegowym w spolce zagranicznej z pensja 15 000 zl miesiecznie brutto
i tak dalej .........................................