Dodaj do ulubionych

alimenty z Anglii

IP: 195.205.149.* 22.01.05, 18:10
witam, moze na tym forum znajdzie sie ktos, jak wyglada obowiazek
alimentacyjny w Anglii? tzn. wyrok byl w Polsce, ale ojciec dziecka pracuje w
Anglii. jak oficjalnie zalatwic, zeby alimenty byly mu z pensji potrącane?
Obserwuj wątek
    • Gość: ex Maz widzisz mala tak tojest ojca nie ma dziecko jest IP: *.impsat.com.co 22.01.05, 18:45
      tu jest forum dla samcow, cioto, dalas sie napompowac to teraz sobie radz i
      odczep sie od forum Polonia. Idz na forum dla Napompowanych Ciot.
      Jak cie swedzialo po udach to sie nie pytals co robic.
    • izabelski Re: alimenty z Anglii 23.01.05, 23:14
      poszukaj na forum www.londynek.net
      tam na pewno kiedys to dyskutowano

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka