waldek1610
27.07.05, 00:02
Dlaczego z Polski glownie wyjezdzaja najgorsi analfabeci i nieokszesani
debile ktorzy przynosza nam wstyd na zachodzie, zwlaszcza w USA.
Czy naprawde tak trudno jest nauczyc sie jezyka obcego, i zachowywac sie
wmiare przyzwoicie?
Dowodem tego sa naprzyklad gorale ktorzy przaduja w tego typu nieokszesanym i
nietolerancyjnym zachowanu.
Naszczescie sa tacy ktorzy bardzo szybko ucza sie jezyka przy tym bedac
dumnym z naszej Polskosci.