Dodaj do ulubionych

Farewell Concord

IP: *.in-addr.btopenworld.com 24.10.03, 17:41
O 16.03 ostatni Concord przelecial nad moim domem! Od prawie tzydziestu lat
przerywalismy konwersacje dwa razy dziennie wyczekujac na powrot ciszy a
teraz smutno, ze nigdy juz tego dzwieku nie uslyszymy. Szkoda.
Obserwuj wątek
    • Gość: VIP-1 Re: Farewell Concord IP: *.mt.sfl.net 24.10.03, 17:49
      ni ziebi mnie to ni grzeje
      nigdy nim nie lecialem (za drogo)
      i prawdopodobnie nigdy bym nim nie lecial
      a tobie wspolczuje
      ze halasy samolotow cisze ci zaklocaja
      • Gość: steph Re: Farewell Concord IP: *.in-addr.btopenworld.com 24.10.03, 18:21
        Tez nie lecialam i ze wzgledow finansowych nigdy nie groziloby mi to w
        przyszlosci. A do halasu mozna sie na tyle przyzwyczaic, ze cisza robi sie
        dokuczliwa.
        • Gość: VIP-1 Re: Farewell Concord IP: *.mt.sfl.net 24.10.03, 18:24
          hehehe
          no nie wiem, ja to chyba wolalbym juz ta cisze
          a jak by mi sie za halasem stesknilo
          to zawsze mozna muzyczki na watach posluchac
    • Gość: jur Re: Farewell Concord IP: *.C246.tor.velocet.net 24.10.03, 18:36
      Zdaje sie, ze ten samolot sie nazywa Concorde a nie Concord
      • Gość: VIP-1 Re: Farewell Concord IP: *.mt.sfl.net 24.10.03, 18:39
        jak mu ogon odleci
        to bedzie concord
        • Gość: mailman Re: Farewell Concord IP: 154.11.98.* 25.10.03, 04:56
          .....a jak ostatnio lecialem Concordem....eh, lza sie w oku kreci.....
        • Gość: jurek K Re: Farewell Concord IP: 64.141.99.* 25.10.03, 18:35
          Raz mu juz odlecial a to z tego powodu, ze startujacy wczesniej Amerykankiej
          produkcji samolot "zgubil" pare czesci na pasie starowym ...
          • Gość: mailman Re: Farewell Concord IP: *.abhsia.telus.net 26.10.03, 03:45
            Nie przesadzaj, amerykankie samoloty nie sa takie zle.............
            • Gość: Pol-dek Polonia przestanie wreszcie wozić dupę Końkordem IP: *.union01.nj.comcast.net 26.10.03, 14:01
              Gutbaj Końkord.

              Bedziem się chcący czy nie musieli przesiąść na 10 letnie Bojingi Lotu - nimo
              chiba rady. Szkopy tyż drogie.
              Już są i tak nabite ludźmi po pawlacze ale "Lotowi" się i tak nie opłaca a
              personel pokładowy musi dorabiać myceniem kawioru żeby kończyć budowy
              rezydencji pod Warszawą: "Parzaj Józek, o tam, tam ten czerwony dach koło tych
              drzew - juz mi przykryli - teraz dopiero zaczno się wydatki a jeszcze ten Ford
              cośmy przytargali z Nowego Jorka wtedy też już się k... sypie - dziadostwo
              amerykańskie, że też mnie podkusiło że to nam do bagażnika wchodzi...
              • narval Re: Polonia przestanie wreszcie wozić dupę Końkor 26.10.03, 16:10
                no ale ten konkordziak to tych skrzydel jeszcze tak ostatecznie pod siebie nie
                podwinal i w klatce ostatecznie go nie uwiezili, gdyz sa zapisy na ostatni lot
                i jak podaje prasa jest juz zapewnionych siedem przejazdzek w cenie ...
                astronomicznej

                no ale pozniej, co by nie bylo, pojdzie do lamusa sad
                • karelia Re: Polonia przestanie wreszcie wozić dupę Końkor 26.10.03, 16:16

                  • narval Re: Polonia przestanie wreszcie wozić dupę Końkor 26.10.03, 16:50
                    ano smile lata szybciej niz dzwiek; jeszcze slowa nie powiesz a ten juz
                    kilometrow narobi smile))
                    z de Gaulle'a do New York'a 3godz. a to cos ponad 7tys.km!
                    to tyle samo co z paryskiego 'dworca polnocnego' do Londynu 'Eurostar' tez
                    3godz. z tym, ze odleglosc nie wieksza jak 500km / srednia na godz; wychodzi
                    dosc niska, ale po stroniej ang. ponoc zadna jazda, telepie sie po szynach jak
                    amtrak smile

                    no ale na Eurostarze najlepiej przejechali sie akcjonariusze; wielu zrobilo
                    plajte ( byly samobojstwa); jakis dziennikarz fr. odwazyl sie porownac
                    kampanie budowy kanalu pod La Manchem do lajdactwa zbudowanego na falszywych
                    danych; nie dziwota ! mimo dobrej frekwencji tej linii saldo ciagle ujemne !
                    warning non-stop smile)
                    • Gość: Pol-dek Tez latal szybciej niz krzyk (kuzyn) IP: *.union01.nj.comcast.net 26.10.03, 22:11
                      www.cockpits.pp.ru/TU-144_2.html
                      www.cockpits.pp.ru/TU-144_1.html
                      www.samolet.co.uk/monino.html
                      yal.asl.seg.ynu.ac.jp/~yal/student/okada/sst.htm

                      wszystko sie kiedys konczy
    • narval Re: Farewell Concord 27.10.03, 16:13
      www.ifrance.com/aviaweb/Civils/Tupolev/Tu-144.htm
      no a ten Tupolev 144 to on wogole poza lotem probnym mial jakas trase ?
      fakt, ze do zludzenia przypomina konkordziaka;

      a Mirko w linku ktory wkleiles b. podoba sie sie krzeselko pilota smile
      praktyczne, na kazda okazje, prosto z ostatniej dostawy do sklepu
      meblowego ? smile
      • Gość: mailman Re: Farewell Concord IP: 154.11.98.* 28.10.03, 23:45
        Latal,latal i to sporo ale tylko wewnetrznie, w Sojuzie. IATA nie zezwolila na
        loty poza obszarem Sojuza bo nie przeszedl homologacji.
        • Gość: mailman Re: Farewell Concord IP: 154.11.98.* 28.10.03, 23:45
          .....i jestem ciekaw, dlaczego ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka