Gość: steph
IP: *.in-addr.btopenworld.com
24.10.03, 17:41
O 16.03 ostatni Concord przelecial nad moim domem! Od prawie tzydziestu lat
przerywalismy konwersacje dwa razy dziennie wyczekujac na powrot ciszy a
teraz smutno, ze nigdy juz tego dzwieku nie uslyszymy. Szkoda.