acutecompute 19.11.03, 00:02 czy mamy tu jakas polonie ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dsl Re: Anglia-Brighton 19.11.03, 10:40 > czy mamy tu jakas polonie ? Mamy Polonie w Crawley (znaczy ja i zona) - w sumie nie tak daleko. W Brighton pewnie tez ale ja akurat nie znam. Odpowiedz Link Zgłoś
fiu-fiu Re: Anglia-Brighton 19.11.03, 12:12 no i ja tu jestem od pol roku samotny 35 latek bez zobowiazan, 190 cm/85kg w miare dobrze sytuowany (wlasna firma) reflektujesz spotkanie? napisz na priva. Odpowiedz Link Zgłoś
acutecompute Re: Anglia-Brighton 19.11.03, 21:58 fiu-fiu napisała: > no i ja tu jestem > od pol roku samotny 35 latek bez zobowiazan, 190 cm/85kg > w miare dobrze sytuowany (wlasna firma) > reflektujesz spotkanie? > napisz na priva. bardzo chetnie spotkalabym sie z toba gdybys byl 35 letnia babeczka najlepiej z dzieckiem zeby moje moglo sie pobawic Odpowiedz Link Zgłoś
ex-rak Re: Anglia-Brighton 19.11.03, 22:14 acutecompute napisała: > fiu-fiu napisała: > > > no i ja tu jestem > > od pol roku samotny 35 latek bez zobowiazan, 190 cm/85kg > > w miare dobrze sytuowany (wlasna firma) > > reflektujesz spotkanie? > > napisz na priva. > > bardzo chetnie spotkalabym sie z toba gdybys byl 35 letnia babeczka najlepiej > z dzieckiem zeby moje moglo sie pobawic. 35 letnia babeczka z dzieckiem do zabawy!!! Masz wymagania. Na szczescie jestesmy na tym forum tolerancyjni. Odpowiedz Link Zgłoś
acutecompute Re: Anglia-Brighton 19.11.03, 22:01 ja tez przypuszczam ze ktos poza mna tutaj jest ale nie spotkalam , niestety Odpowiedz Link Zgłoś