Dodaj do ulubionych

Anglia-Brighton

19.11.03, 00:02
czy mamy tu jakas polonie ?
Obserwuj wątek
    • dsl Re: Anglia-Brighton 19.11.03, 10:40
      > czy mamy tu jakas polonie ?

      Mamy Polonie w Crawley (znaczy ja i zona) - w sumie nie tak daleko.
      W Brighton pewnie tez ale ja akurat nie znam.
      • fiu-fiu Re: Anglia-Brighton 19.11.03, 12:12
        no i ja tu jestem
        od pol roku samotny 35 latek bez zobowiazan, 190 cm/85kg
        w miare dobrze sytuowany (wlasna firma)
        reflektujesz spotkanie?
        napisz na priva.
        • acutecompute Re: Anglia-Brighton 19.11.03, 21:58
          fiu-fiu napisała:

          > no i ja tu jestem
          > od pol roku samotny 35 latek bez zobowiazan, 190 cm/85kg
          > w miare dobrze sytuowany (wlasna firma)
          > reflektujesz spotkanie?
          > napisz na priva.

          bardzo chetnie spotkalabym sie z toba gdybys byl 35 letnia babeczka najlepiej
          z dzieckiem zeby moje moglo sie pobawic
          • ex-rak Re: Anglia-Brighton 19.11.03, 22:14
            acutecompute napisała:

            > fiu-fiu napisała:
            >
            > > no i ja tu jestem
            > > od pol roku samotny 35 latek bez zobowiazan, 190 cm/85kg
            > > w miare dobrze sytuowany (wlasna firma)
            > > reflektujesz spotkanie?
            > > napisz na priva.
            >
            > bardzo chetnie spotkalabym sie z toba gdybys byl 35 letnia babeczka
            najlepiej
            > z dzieckiem zeby moje moglo sie pobawic.

            35 letnia babeczka z dzieckiem do zabawy!!! Masz wymagania. Na szczescie
            jestesmy na tym forum tolerancyjni.

      • acutecompute Re: Anglia-Brighton 19.11.03, 22:01
        ja tez przypuszczam ze ktos poza mna tutaj jest ale nie spotkalam , niestety

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka