09.08.06, 01:38
Jetsem na tym forum juz od dobrego roku lub wiecej..przestałam tu bywac od lutego..kiedy wyzdrowiałam. Przynajmniej tak mi sie wydawało. Wraca od jutra znow chce chudnąc w oczach...ZA WSZELKĄ CENE.
Obserwuj wątek
    • kwietniowe_cappuccino Re: POnownie 09.08.06, 09:22
      chude sa brzydkie i chore
      a teraz powiedz, co naprawdę cię męczy - problemy w szkole, w domu, z facetem,
      w pracy?
      • rubin11 Re: POnownie 09.08.06, 20:46
        kwietniowe_cappuccino napisała:

        > chude sa brzydkie i chore
        i ma racje...musisz miec inne problemy, a to przykrywka ....ja balam sie
        szkoly..a miałam zawsze najwyzszą srednia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka