kaja317 09.08.06, 01:38 Jetsem na tym forum juz od dobrego roku lub wiecej..przestałam tu bywac od lutego..kiedy wyzdrowiałam. Przynajmniej tak mi sie wydawało. Wraca od jutra znow chce chudnąc w oczach...ZA WSZELKĄ CENE. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kwietniowe_cappuccino Re: POnownie 09.08.06, 09:22 chude sa brzydkie i chore a teraz powiedz, co naprawdę cię męczy - problemy w szkole, w domu, z facetem, w pracy? Odpowiedz Link Zgłoś
rubin11 Re: POnownie 09.08.06, 20:46 kwietniowe_cappuccino napisała: > chude sa brzydkie i chore i ma racje...musisz miec inne problemy, a to przykrywka ....ja balam sie szkoly..a miałam zawsze najwyzszą srednia Odpowiedz Link Zgłoś