IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.04, 10:51
POWAŁAJMY KIELECKIE TOWARZYSTWO TRAMWAJOWE.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jaja kobyly Re: TRAMWAJ IP: *.236.63.58.Dial1.NewYork1.Level3.net 28.06.04, 14:19
      Nic jeno przyklasnac pomyslowi,bedzie mozna wtedy rabnac:"Czep sie tramwaja
      kieleckiego".Na glownego woznice proponuje oczywiscie BACE.Jaja kobyly.
    • Gość: były ratuszowy Re: TRAMWAJ IP: 212.160.192.* 28.06.04, 17:13
      W latach siedemdziesiątych odpowiednia organizacja nazywała się "Społeczny
      Komitet Budowy Linii Tramwajowej w Kielcach". Przewodniczącym był p. Kucharzyk,
      dyrektor Chemaru.

      Komitet działał przez kilka lat, z wiadomym skutkiem.
      • Gość: dsd Re: Tramwaj\ IP: *.kielce.vectranet.pl 18.11.13, 22:39
        ss
        • Gość: darek Re: Tramwaj\ IP: *.ennet.pl 19.11.13, 15:18
          Ruch tramwajowy sprawnie działa w Częstochowie,Toruniu,mniejszym Grudziądzu,Elblągu,ostatnio budują od podstaw tramwaj w Olsztynie.Czyli tam można,tutaj w Kielcach nie opłaca się,nie jest potrzebny,tym bardziej ,ze można na ten cel pozyskać środki unijne.
          • lumpior Re: Tramwaj\ 19.11.13, 15:40
            Jestem za.To ważniejsze od ..klepiska w Obicach.
          • Gość: Filip Re: Metro/ IP: 65.95.251.* 19.11.13, 16:01
            ..........swiatlo stopniowo gasnie , widownia pograza sie w mroku, a na ekranie ojawia sie obiektyw z napisem "POLSKA KRONIKA FILMOWA"....temu efektownemu obrazowi towazyszy znana nam dobrze sila dzwieku ...odtrabienia ...i prawie radosny glos komentatora;."...Prosze panstawa mamy juz 2013 rok i polska kronika filmowa niebawem bedzie obchodzic swoje pierwsze sto lecie....dzis rozpocznijmy wiec juz swietowac ta jakze znakomita rocznice....i oto prosze panstwa rzecz niebywala;....w stolicy Gor Swietokrzyskich - Kielcach powstaje METRO....tu mieszkancy wzieli los miasta i swoj .....w swoje rece...i postanowili wykopac wlasnorecznie podziemny tunel w ktorym za rok lub dwa pojada pierwsze wagony podziemnej koleji...potocznie zwanej METREM.....otoz kazdy z mieszkancow taczka na powierzchnie wywiezie jeden metr szescienny ziemi...zwany METREM...
            Stoleczny biskup juz poblogoslawil ta jakze piekna i urzytkowa idee pracy dla miasta....za rok lub dwa pojada tu pierwsze wagony pod cala dlugoscia ulicy H.Sienkiewicza...a pozniej dotra do dzielnicy Czarnow....i dalej...."
            • Gość: Filip Re: Metro/ IP: 65.95.251.* 19.11.13, 18:23
              Zawaliło się centrum handlowe w RPA - 1 zabity, 50 pod gruzami...ozesz kurde co tam sie stalo.....to straszne !
              • Gość: Filip Re: ...CBA...bedzie balowac....! IP: 65.95.251.* 21.11.13, 06:32
                ...widzieliscie ten plakat ...a raczej pasek z reklama wklejona powyzej..."Bialy Bal"...Sopot Hilton....Sylwester 2013.
                adv.adview.pl/ads/114/OUDQIPJQVZMISWIEOMTNIDFQKLJCUM_229174.jpg
                ..ale glupota ...ze sie ludzie takich rzeczy nieboja...?
                Przeciez wiadomo ze w takich miejscach w noc sylwestrowa bawi sie mafia z odbespieczonym pistoletem na zasadzie ...kto pierwszy kogo sprzatnie....wiec krew bedzie po parkietach w noc sylwestrowa ..."w panstwie prawa "....milej zabawy !
                • Gość: opodatkowany na tr Re: ...CBA...bedzie balowac....! IP: *.183.150.1.dsl.dynamic.t-mobile.pl 21.11.13, 08:36
                  POWAŁAJMY KIELECKIE TOWARZYSTWO TRAMWAJOWE.

                  wpierw oddajcie wpłacone pieniądze na poprzedni tramwajowy przekręt

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka