Gość: antyburak
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
04.09.04, 15:02
Od kilku dni obserwuje buraka, ktory chyba niedawno kupil sobie ten
niemieckopododobny produkt i nie wie co z soba zrobic ze szczescia.
Codziennie jezdzi toto Krakowska uparcie lewym pasem, bo chyba boi sie, zeby
koleiny na prawym nie uszkodzily tego delikatnego pojazdu. Ale dzisiaj burak z
czerwonym ryjem trafil na mnie. Jechal lewym pasem za ciezarowka juz od
slowika, wiec go wyprzedzilem prawym, zrownalem sie z ciezarowka i tak
jechalismy kilka kilometrow. We wstecznym widzialem tylko jak czerwony ryj
robi sie jeszcze bardziej czerwony ze zlosci. A tak nawiasem mowiac, to kto
normalny kupuje Skode Superb, jesli za ta sama cene moze miec markowego
Passata, Mondeo czy Vectre. Po prostu nie rozumiem tego. Kupowac badziewie,
jesli moze kupic produkt markowy, naprawde nie rozumiem.