Dodaj do ulubionych

Finał sprawy pacanowskich dróg

IP: 81.6.129.* 03.03.05, 07:25
"...dwa lata więzienia w zawieszeniu na cztery, ok. 6 tys. zł grzywny ..."

Kpiny, przy takim przewale na publiczną kasę powinna być kara długoletniego
więzienia i przepadek majątku w całości, to może by się jeden z drugim
zastanowił. A tak to proszę kradną wszyscy ;)

Obserwuj wątek
    • Gość: zipi Re: Finał sprawy pacanowskich dróg IP: 212.160.196.* 03.03.05, 07:38
      w pełni się zgadzam to są kpiny przepadek mienia w całości
    • Gość: koko Re: Finał sprawy pacanowskich dróg IP: *.crowley.pl 04.03.05, 10:32
      Zapie..li tyle kasy, budowali drogi na papierze i żaden nie pójdzie
      siedzieć?!!! A grzywna 6 tys. jest doprawdy śmieszna.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka