Dodaj do ulubionych

Starachowice pozwane za brak schroniska dla zwi...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.05, 06:19
Schronisko oczywiscie jest, tylko od niedawna je zamkneli. Nazywa sie
Constar :)
Obserwuj wątek
    • Gość: kicia Do p.Adamczyka IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 21.04.05, 23:42
      Szanowny Panie,

      Skoro Pan nie potrafi sie wywiazywac ze swoich obowiazkow a szczegolnie
      respektowac ustawy o ochronie zwierzat, to pora chyba zmienic prace. Mysle,ze
      bedzie nowy nabor pracownikow w Constarze moze tam Pan sie lepiej wykaze.

      I tak Pani inspektor TOZ potraktowala UM i Pana łaskawie. Zaniedbania wobec
      WLASNYCH bezdomnych zwierzat, to znecanie sie nad nimi a z ustawy o ochronie
      zwierzat grozi kara do 1 roku a ze szczegolnym okrucienstwem(brak jedzenia) do
      lat dwoch.

      I jesli te zwierzeta obecnie nie maja jedzenia-bo nie maja-zaklad produkcji
      miesa zamkniety-to mam nadzieje,ze wplynie za chwile doniesienie o
      przestepstwie, do prokuratury, o znecanie sie nad WLASNYMI bezdomnymi
      zwierzetami!

      I nie prawda jest,ze 90% procent gmin nie ma schronisk. Gmina nie musi miec
      wlasnego schroniska aby sie sumiennie wywiazywac z obowiazkow ustawowych, wobec
      zwierzat, na nia nałożonych.

      Uchwala, ktora RM podjela jest rowniez uchwala lamiaca prawo ,ustawe o ochronie
      zwierzat. Zgodnie z ustawa o ochronie zwierzat, ZABRONIONE JEST I KARALNE
      usmiercanie zdrowych zwierzat!! To tez kwalifikuje sie jako doniesienie do
      prokuratury o przestepstwie!!



    • Gość: syb Re: Starachowice pozwane za brak schroniska dla z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.05, 14:22
      Kielczanin prawdziwy z ciebie kielczanin ,człowieku dałeę w piec naprawde
    • Gość: scyzoryk Czy w Waszym mieście brak mądrych ludzi? IP: 212.160.196.* 23.04.05, 16:15
      Czy to nie doszło do jakiegoś przekłamania ? Czy cytowane slowa faktycznie są autorstw Pana Adamczyka piastującego wymienione funkcje ? Jeżeli tak, to nie dziwota, że dochodzi do takiej sytuacji. Całkowity brak odpowiedzialności, kompetencji. Swą wypowiedzią dał Pan A. dowód, że nie poradził i nie poradzi sobie w przyszłości w rozwiązaniu tego i innych problemów. TO skandal, żeby tyle czasu nie rozwiązano w sposób cywilizowany tego problemu. Argumentacja Pana A. jest skandaliczna, idąc takim tokiem myślenia... musi być źle, bo gdzie indziej jest tak samo źle? Mieszkam w Kielcach i czesto słysze o Starachowicach źle. Lecz to jest winą tych, którzy tak nieudolnie zarządzają czyniąc tym samym szkody (wizerunek miasta, mieszkańców)
      Stworzenie schroniska nie jest zadaniem niewykonalnym, wie Pan? Znaczne "biedniejsze" gminy doskonale sobie z tym poradziły (wspierając jednocześnie bezdomnych i ubogich)wie Pan o tym ? No, dobra niech Panu będzie - 10 %
      Równaj Pan do nich a najlepiej...niech zajmą się problemem ludzie odpowiedzialni,energicznii wrażliwsi-prawdziwi gospodarze.
      To co się stalo i dzieje jest karygodne i sąd powinien wydać stosowne wyroki w tej sprawie. Biedni mieszkańcy, biedne zwierzaki...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka