Gość: Kielczanin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.05, 06:19 Schronisko oczywiscie jest, tylko od niedawna je zamkneli. Nazywa sie Constar :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kicia Do p.Adamczyka IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 21.04.05, 23:42 Szanowny Panie, Skoro Pan nie potrafi sie wywiazywac ze swoich obowiazkow a szczegolnie respektowac ustawy o ochronie zwierzat, to pora chyba zmienic prace. Mysle,ze bedzie nowy nabor pracownikow w Constarze moze tam Pan sie lepiej wykaze. I tak Pani inspektor TOZ potraktowala UM i Pana łaskawie. Zaniedbania wobec WLASNYCH bezdomnych zwierzat, to znecanie sie nad nimi a z ustawy o ochronie zwierzat grozi kara do 1 roku a ze szczegolnym okrucienstwem(brak jedzenia) do lat dwoch. I jesli te zwierzeta obecnie nie maja jedzenia-bo nie maja-zaklad produkcji miesa zamkniety-to mam nadzieje,ze wplynie za chwile doniesienie o przestepstwie, do prokuratury, o znecanie sie nad WLASNYMI bezdomnymi zwierzetami! I nie prawda jest,ze 90% procent gmin nie ma schronisk. Gmina nie musi miec wlasnego schroniska aby sie sumiennie wywiazywac z obowiazkow ustawowych, wobec zwierzat, na nia nałożonych. Uchwala, ktora RM podjela jest rowniez uchwala lamiaca prawo ,ustawe o ochronie zwierzat. Zgodnie z ustawa o ochronie zwierzat, ZABRONIONE JEST I KARALNE usmiercanie zdrowych zwierzat!! To tez kwalifikuje sie jako doniesienie do prokuratury o przestepstwie!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syb Re: Starachowice pozwane za brak schroniska dla z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.05, 14:22 Kielczanin prawdziwy z ciebie kielczanin ,człowieku dałeę w piec naprawde Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: scyzoryk Czy w Waszym mieście brak mądrych ludzi? IP: 212.160.196.* 23.04.05, 16:15 Czy to nie doszło do jakiegoś przekłamania ? Czy cytowane slowa faktycznie są autorstw Pana Adamczyka piastującego wymienione funkcje ? Jeżeli tak, to nie dziwota, że dochodzi do takiej sytuacji. Całkowity brak odpowiedzialności, kompetencji. Swą wypowiedzią dał Pan A. dowód, że nie poradził i nie poradzi sobie w przyszłości w rozwiązaniu tego i innych problemów. TO skandal, żeby tyle czasu nie rozwiązano w sposób cywilizowany tego problemu. Argumentacja Pana A. jest skandaliczna, idąc takim tokiem myślenia... musi być źle, bo gdzie indziej jest tak samo źle? Mieszkam w Kielcach i czesto słysze o Starachowicach źle. Lecz to jest winą tych, którzy tak nieudolnie zarządzają czyniąc tym samym szkody (wizerunek miasta, mieszkańców) Stworzenie schroniska nie jest zadaniem niewykonalnym, wie Pan? Znaczne "biedniejsze" gminy doskonale sobie z tym poradziły (wspierając jednocześnie bezdomnych i ubogich)wie Pan o tym ? No, dobra niech Panu będzie - 10 % Równaj Pan do nich a najlepiej...niech zajmą się problemem ludzie odpowiedzialni,energicznii wrażliwsi-prawdziwi gospodarze. To co się stalo i dzieje jest karygodne i sąd powinien wydać stosowne wyroki w tej sprawie. Biedni mieszkańcy, biedne zwierzaki... Odpowiedz Link Zgłoś