Dodaj do ulubionych

Wizyta premiera Rady Ministrów

IP: *.dyn.optonline.net 06.02.06, 01:03
Tragedia!Wokolo dzieci glodne a on napycha kaldun takimi fykasami.Jak bylem w
wojsku przyjechal gen Jaruzelski zjadl prosty posilek zolnierski a za
przygotowane frykasy zaplacily trepy.Ten opluty facet mial w wojsku
autorytet.W PRL trepy robily przed nim w gacie.Teraz cwiczenia przed
przyjazdem marionetki.Dawaj facet z buta z Maslowa na Sw.Krzyz.Ja kiedys tak
chodzilem,piekna trasa.Wtedy Kielczanie moze cie polubia.Nie boj sie kaczek.
Obserwuj wątek
    • Gość: oleee Re: Wizyta premiera Rady Ministrów IP: *.pkp.kielce.msk.pl 06.02.06, 07:06
      Obawiam sie że nasz premier nie posmakuje w tak krótkim czasie wszystkich
      przygotowanych i wymienionych tu potraw. Ale cóz , nasza polska goscinność
      czasami nie zna granic.
    • Gość: BędzieszMiałWy... Re: Wizyta premiera Rady Ministrów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.06, 07:55
      Premier bedzie jeździł dresowozem? Fuj...
      • Gość: biskup Re: Wizyta premiera Rady Ministrów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.06, 08:12
        a za wjazd zapłacili ??
        • Gość: kielczanin Re: Wizyta premiera Rady Ministrów IP: 212.160.196.* 06.02.06, 08:37
          kielczanin jak Ty jesteś prościeluch jedz do Morawicy może Ci jeszcze cś pomogą
    • Gość: an Re: Wizyta premiera Rady Ministrów IP: 212.63.131.* 06.02.06, 09:37
      przyjedzie na Sw. Krzyz na wycieczke i jedzonko, czasu na Centrum Onkologii i
      Akademie Swietakrzyska niewiele przewidzial. Pan premier zdobywa minusy.
    • Gość: czepiacz Re: Wizyta premiera Rady Ministrów IP: *.pagi.pl 06.02.06, 13:20
      Premier - to rządu a Rady Ministrów to PREZES
      to taka delikatna różnica
      • Gość: xtrmntr Precisely! IP: *.cable.mindspring.com 07.02.06, 15:06
        To samo mnie uderzylo w tytule artykulu Pani Redaktor! Troche uwagi na zwroty!
    • Gość: Na mnie też donosi Re: Jaruzelski to sowiecki donosiciel! IP: *.MAN.atcom.net.pl 06.02.06, 14:17
      Kapował swoich kolegów z pulku i ze sztabu do GRU. Za zasługi donosicielskie
      został gienierałem, a potem ministrem, premierem, prezydentem i
      gieneralissimusem.
      Jak każdy agent musiał dbac o pozory, jadał na przyklad tylko kasznkę i
      pasztetową. O szynce mowy nie było. No i czerstwy zołnierski chleb,
      komisniakiem zwany z rosyjska...
      • Gość: Gargamel Re: Jaruzelski to sowiecki donosiciel! IP: 81.6.130.* 06.02.06, 15:44
        Chyba ci TREPIE wyżarło rozum - Generał Wojciech Jaruzelski odmówił stanowczo
        przyjęcia stopnia marszałka o generalisimusie już nie wspominając. I uczynił to
        wtedy gdy podobne do ciebie TREPY wchodziły mu z tą propozycją do d... . Nie
        musisz też pamiętać o tym, że aż do wydania "Nocy genarała" wszystkie tantiemy
        za pisane książki i publikowane wystąpienia przekazywał On w całości na Centrum
        Matki Polki.
        • Gość: jw Re: Jaruzelski to donosiciel IP: *.MAN.atcom.net.pl 07.02.06, 13:18
          donosił na swych kolegów i przelożonych do moskiewskiej GRU.
          Kablarz po prostu. Najemny szpicel.
          A wątek o generalissimusie to byla ironia - Ironia jest nie do odczytania przez
          wierinteligentów
          • Gość: Kielczanin Jaruzelski gdyby donosił to .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.06, 13:45
            No trepie jak by na Ciebie donosił Jaruzelski do GRU to ty byś od 50 lat kwiatki
            od spodu wąchał, i nie pisz tu głupot.Popatrzcie na sądaże społeczne kogo ludzie
            w Polsce akceptują. Była postkomunę, więc oligarchia spod byłego znaku panny "S"
            wpadła na pomysł wykończenia ich politycznie i moralnie.po to tworzy się dziś
            różne agendy jak IPN'y, RPO, Agencję Antykorupcyjną.Najśmieszniejsze jest to iż
            szefami tych instytucji zostają sami "fachowcy". Powiem wam tylko tyle moi mili
            nie ważne jest kto donosił ale co donosił czyli żecz ujmując jak za komuny
            obecni władcy sobie dawali radę, i tego powinni sie obawiać co niektórzy.
            Dla czego do dziś nie opublikowano żadnej Teczki Pracy TW. W nich dopiero jest
            historia Polski.Wejdźcie sobie na stronę Instytutu Galcka, tam jest trochę o
            naszych bonzach.
            • Gość: JW Re: Jaruzelski byl kapusiem IP: *.MAN.atcom.net.pl 07.02.06, 15:32
              I dlatego jest idolem wszystkich donosicieli i szpiclow czerwonego imperium
              • Gość: jw Re: Patron donosicieli IP: *.MAN.atcom.net.pl 07.02.06, 15:42
                Kazdy z nich ma obrazek z jego obliczem, albo w kieszonce sfilcowanej
                marynarki, albo w posufitce fiata 126p
          • Gość: Gość Re: Jaruzelski to donosiciel IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.06, 21:22
            Nie masz pojęcia o sposobie działania Informacji Wojskowej i wypisujesz
            głupoty. Każdy oficer wyznaczany na wyższe stanowisko musiał byc opiniowany
            przez Informację, a opinia nie jest dowodem na działalność agenturalną. Sprawa
            juz dawno wyjaśniona a ty powtarzasz to co przebrzmiałe i nieprawdziwe. GRU nie
            potrzebowało takich informacji, bo na wszystkich wyższych stanowiskach mieli
            swoich oficerów. W 1956 r. jak podano oficjalnie z tych stanowisk odeszło 1500
            oficerów radzieckich. Ilu ich rzeczywiście było, to cholera wie.
            • Gość: jw Re: Jaruzelski byl donosicielem, konfidentem IP: *.MAN.atcom.net.pl 08.02.06, 18:25
              Pod koniec lat 70. az do kńca jego oficerem prowadzacycm (z ramienia WSU) był
              płk. Kiszczak.
              Zachowalo sie sporo raportów agenta W.J. M. in. donosil o zdradach małżeńskich
              swoich kolegów pułkowników, o opowiadanych przez nich dowcipach, o chrztach
              dzieci itp.
    • Gość: Erato Re: Wizyta premiera Rady Ministrów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.06, 15:40
      Byłam na tej wielkiej farsie. PiS zniża się do poziomu Ligi Polskich Rodzin tym
      że członkowie młodzieżówki tej partii czytają ułożone przez kogoś innego
      pytania z kartek ( swoja droga to z tym pierwszym pytaniem wyszło
      prześmiesznie).
    • Gość: megadeth fakt ! Marcinkiewicz jest premierem Rady Ministrów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.06, 15:42
      bo moim na pewno nie
      • Gość: bolek Re: fakt ! Marcinkiewicz jest PREZESEM Rady Minist IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 06.02.06, 16:01
        art.147 ,148 Konstytucji
        • Gość: Brat Prezesa Re: fakt ! Marcinkiewicz jest PREZESEM Rady Minis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.06, 18:31
          Czemu się dziwić taki poziom dziennikarzy. Są wkurzeni o Trwam do tego stopnia,
          że nie stać ich na konstruktywną krytykę a tym samym sami zaczęli siebie
          ośmieszać. Co im do brata premiera, który od początku swojej kariery pracuje w
          różnych bankach na stanowiskach kierowniczych??? Widać, że nie mają się czego
          czepić.
          In my opinion: Marcinkiewicz is OK!!! Kaczory - jeden z nich do bani a
          Prezydenta nie bede obrażał :)
    • Gość: karol Re: Wizyta premiera Rady Ministrów IP: *.orange.pl 06.02.06, 18:22
      Pan Premier zrealizował plan: sto gospodarskich wizyt i sto pustych obietnic na
      100 dni rządu. Przebywając w Kielcach raczył obiecać współfinansowanie przez
      państwo spłaty odsetek od kredytów hipotecznych. Przypominają mi się wizyty I
      sekretarzy KC w terenie, z tą tylko różnicą, że tamci czasami dotrzymywali
      obietnic. Co jszcze obieca nam Pan Premier? Pewnie wiele.. A skąd na spełnienie
      obietnic rząd weźmie pieniądze? Hmm.. Ja nie wiem, ale Pan Premier pewnie wie.
      Na razie ma jeszcze parę złotych pozostałych po rządach lewicy ( chyba nawet
      babet nie powie, że to PIS je wypracował), ale co będzie w przyszłym roku?
    • Gość: Kielczanin Re: Wizyta premiera Rady Ministrów IP: *.dyn.optonline.net 06.02.06, 20:57
      Do Kielcznina przez male "k",co to znaczy "proscieluch"chyba moher ci sie
      rzucil na glowe.A jaka diagnoze dasz dla ministra obecnego rzadu
      Wasermana,ktory kazal sobie przeciagnac,po napowietrznej trakcji
      elektrycznej,kilka kilometrow rurki gazowej z gazem do ogrzewania
      domu.Podrawiam cie serdecznie,lubie takich oszolomow.Przepraszam,ze pisze
      litery bez ogonkow,ale ta klawiatura ich nie posiada.
    • Gość: Scyzoriusz Re: Wizyta premiera Rady Ministrów IP: *.futuro.kielce.msk.pl 06.02.06, 22:21
      Drodzy Kielczanie,
      Nie wiem, czy to wynika wprost z tekstu umieszczonego w GW, ale wizyta Premiera
      ma wiele celów. Podstawowy jest najdłuższym punktem w programie. ŚW. Krzyż to
      cel polityczny nr 1. Można wypuścić posła G., który opowie sie za oddaniem
      całej Łysej Góry "prawowitym właścicielom"... ciekawe, kogo miał na myśli -
      Benedyktynów, Wiślan czy Czarownice Świętokrzyskie zwane Babami Jagami...:)
      Chyba nie chodziło mu o Oblatów, bo Ci siedzą tam raptem 80 lat:) Można się
      pomodlić ugruntowując wrażenie "uduchowionego rządu". Zyskać przychylność
      hierarchów... Ale nic za darmo. Frykasy na Św. Krzyżu kosztują... Ciekawe, czy
      na rachunku będzie na razie tylko dom pielgrzymkowy w budynku szpitalika.
      Pocieszające, że polityczne koszta wizyty opłaci Świętokrzyski Park Narodowy...
      czy raczej jego dyrekcja, która nie raczyła się zastosować do "wytycznych z
      góry" w kwestii szpitalika. Straszny błąd, chociaż, jakiej decyzji by nie
      podjęto, to i tak byłoby źle.
      To naprawdę przykre, kiedy obserwuje się, jak bardzo destrukcyjna może być
      władza, która chce być autokratyczna i dąży do autokratyzmu wszelkimi metodami,
      paraliżując wszystko co jakoś funkcjonuje - bez względu na to czy funkcjonuje
      dobrze czy źle. Przykre, że dokonuje się to w takich miejscach jak Św. Krzyż i
      w atmosferze "rekonkwisty".
      I dziwne, że tak ciężko (co wynika z kilku wypowiedzi) zauważyć grę pozorów w
      kontekście wizyty na Akademii Świętokrzyskiej...
      Tak drodzy Krajanie... przed nami ciężkie pół roku lub nawet cztery lata
    • Gość: Kielczanin Re: Wizyta premiera Rady Ministrów IP: *.satbit.pl / 81.219.208.* 07.02.06, 17:10
      Taki poziom forum może być tylko na forum Gazety Wyborczej. Wstyd mi za
      rynsztokowy pozim. Hańba
    • Gość: Kielczanin Re: Wizyta premiera Rady Ministrów IP: *.dyn.optonline.net 07.02.06, 19:44
      Nie usiluje gloryfikowac niegodziwosci,gen J.To juz przeszlosc nad ktora
      pracuja sady i naukowcy.Czy nie widzicie co teraz sie dzieje?Te szalone
      objazdy, to szastanie pieniedzmi podatmika.A na deser o.dyrektor ktory umartwia
      sie dla biednych ludzi w pojezdzie za(jak przeczytalem)370000.0$.Pozdrawiam
      wszystkich ulubionych oszolomow i drobych oszustow z SLD tez-uczcie sie od
      mistrzow jak to sie robi!Ups!ale mi sie rymnelo.Sory.
    • Gość: Student AŚ Re: Wizyta premiera Rady Ministrów IP: *.satbit.pl / 81.219.208.* 07.02.06, 21:07
      Serdecznie dziękujemy za wizytę na Ziemi Świętokrzyskiej P. Premiera
      Marcinkiewicza.
    • Gość: Kielczanin Re: Wizyta premiera Rady Ministrów IP: *.dyn.optonline.net 10.02.06, 04:17
      Do tzw.studenta-dziecko nie osmieszaj sie,mozesz marionetce dziekowac od
      siebie.Piszesz w liczbie mnogiej,jak bys to,robil w moim imieniu,ty dziecko nie
      masz pojecia co to byla SOLIDARNOSC.Z niej zostaly tylko smieci.Gdzie
      Kuron,Modzelewski,Gieremek,Michnik,Walesa,Chrzanowski,Mazowiecki i wielu,wielu
      innych.Obecne popluczyny przemawiaja,jak wlasciciele PRL jezykiem "propagandy
      sukcesu"i strasza jak straszyla nas Sluzba Bezpieczenstwa.Ja DZIEKOWALEM
      Kard.Wojtylle i Kard.Wyszynskiemu za przybycie w tym pamietnym 1974 roku,do
      Kielc i przekazaniu do naszych skolatanych serc,Ducha Otuchy.Przypuszcam ze
      malo ktory ksiadz wie oco chodzi.A napewno nie kaplan pokroju ksiedza?Rydzyka.
      Ja prosty czlowiek.Dziekuje tym wszystkim ludziom,choc i pod ich adresem,padlo
      wiele gozkich slow.Kto jest bez winy nich pierwszy rzuci kamieniem....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka