Gość: Java IP: *.MAN.atcom.net.pl 26.11.01, 21:45 Czy popełnił sepuku na Placu Wolności? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: carlos Re: Co z Kumanem? IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 27.11.01, 15:49 wrzucić do fontanny na rynku i nie powolić mu się utopić. Robi to tyle lat "pływa w gównie". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: carlos Re: Co z Kumanem? IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 27.11.01, 16:04 Żyje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafi co z Kumanem IP: *.pkobp.pl 28.11.01, 09:40 O co chodzi z Kumanem, możecie mnie uświadomić????????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczusia Re: co z Kumanem IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 28.11.01, 10:02 Gość portalu: Rafi napisał(a): > O co chodzi z Kumanem, możecie mnie uświadomić????????????????????? To długa historia. Jest tu pare osób, miedzy innymi ja, które uważają, że Kuman ośmiesza Kielce. Chodzi między innymi o sprawę koncertu "Dance ma Sens" zorganizowanego po 11.09 w dniu kiedy większość odwoływała huczne imprezy, przekazanie na rzecz powodzian w Morawicy śmiesznej kwoty z dochodu na tym koncercie, kiedy to Kuman Art zgarną grubą kasę z Urzędu MIasta, TVP i od paru innych sponsorów. Co prawda po nagłośnieniu tej sprawy przez kieleckie media Kuman raczył coś tam dołożyć, ale faktem jest to że gdyby nie ta interwencja to pewnie skończyłoby się na marnych groszach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: To Ja Re: co z Kumanem IP: *.pkobp.pl 29.11.01, 13:11 Gość portalu: Kaczusia napisał(a): > Gość portalu: Rafi napisał(a): > > > O co chodzi z Kumanem, możecie mnie uświadomić????????????????????? > > To długa historia. Jest tu pare osób, miedzy innymi ja, które uważają, że Kuman > > ośmiesza Kielce. Chodzi między innymi o sprawę koncertu "Dance ma Sens" > zorganizowanego po 11.09 w dniu kiedy większość odwoływała huczne imprezy, > przekazanie na rzecz powodzian w Morawicy śmiesznej kwoty z dochodu na tym > koncercie, kiedy to Kuman Art zgarną grubą kasę z Urzędu MIasta, TVP i od paru > innych sponsorów. Co prawda po nagłośnieniu tej sprawy przez kieleckie media > Kuman raczył coś tam dołożyć, ale faktem jest to że gdyby nie ta interwencja to > > pewnie skończyłoby się na marnych groszach. dzięki Kaczusia, bo nie byłem w temacie. Mieszkam w W-wie i rzadko jestem w Kielcach (jestem Kielczaninem). Oczywiście popieram Was w całej rozciągłości. Kuman robi kiepską reklamę dla Kielc, wg mnie się wypalił, kiedyś maił popmysły, ale teraz to tylko kasa mu w glowie. Co do imprez o charakterze charytatywnym to nie pierwszy taki numer Kumana, tylko nie piszą o tym, oczywiście nie tylko Kuman tak robi, ale większość organizatorów takich imprez. jeśli chodzi o wstyd za Kumana, to najpierw były "Urodziny u Krystyny" - robione w KCK, takiej lipy to jeszcze nie widziałem, oglądalnośc miało, bo Klan ma więc psychologia tłumu zadziałała. Jeśli chodzi o koncert w Kielcahc to przedze wszystki powinno się poruszyć sprawę bezpieczeństwa bo ta była olana, ze względu oszczędnościowych zapewne. Teraz "na topie" w jedynce jest Tour de maryla - takiech kichy to już dawno świat nie widział. Ale Kuman ma układy w TVP, dokąd Zieliński i Braun będzie przy korycie Kuman będzie robił takie szmiry, ale ludzie w TVP już Go maja dosyć, co można było widzieć w Opolu, gdzie Kuman "robił" jeden z koncertów, za dużo nie miał do powiedzenia, he,he,he. Wyeksmitować Kumana z Kielc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafi Jak Rafi do Rafiego IP: *.radiopogoda.pl 29.11.01, 13:06 Kolego! Zmień nicka, proszę. Ktoś może pomyśleć, że ja "stary Kielczanin" nie znam mistera Kumana. Toż to niewyobrażalne! PS. A co gdybym ja, jako np. Kaczusia, dm, etc pisał jakieś dywagacje niepoprawne politycznie? Tak się niegodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: To Ja Re: Jak Rafi do Rafiego IP: *.pkobp.pl 29.11.01, 13:12 sorki już zmieniłem. Podzielam wasze poglądy w całej rozciągłości!!!!!!!!!!!! Przeczytaj co odpowiedziałem kaczusi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: L eonid Re: Jak Leonid do Rafiego. IP: *.czajen.pl 27.12.01, 21:56 Uważam że to co robi Kuman jest charakterystyczne dla tego miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek_D Gdyby nie Kuman... IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 28.12.01, 07:53 Gdyby nie Kuman to w tej dziurze nic kompletnie by się nie działo. A jak coś komuś ukradł to od tego macie prokuraturę a oprócz tego możecie go obrzucić błotem w swojej GW. Pod koncertem podpisał się prezydent kielc - patronat - więc jeśli pomoc dla powodzian była niewystarczająca on tez ponosi winę. Odpowiedz Link Zgłoś