Dodaj do ulubionych

PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 13:11
PSL wyrasta z korzeni ludowych ale także lewicowych.
Przed wojną naprawdę interesy rolników reprezentowało PSL-Wyzwolenie o którym
dzisiejsi działacze tej partii nie pamiętają

PSL jednak jest zgoła pójść do politycznego łoża z każdym...
Ta partia oferowała "rywalom" politycznym z PiS-u nie tak dawno wielką
koalicje z partią "wielkiego Romana".
Teraz PSL idzie na "bój ostatni" z PO, ugrupowaniem które gospodarczo jest
stricte liberalne, choć Pawlak i Kalinowski głoszą jak to będą dbać o interesy
zubożonych rolników...
Stołki są przylepne...a ideowości w postępowaniu wśród tych różnych koterii
politycznych reprezentujących jedynie własne interesy niema...
Obserwuj wątek
    • Gość: ala PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.205.udn.pl 26.09.07, 13:56
      Dziękuję p.prof.Żakowi za rezygnację.
      • Gość: zawsze przeciwny Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: 212.185.40.* 26.09.07, 15:00
        i beda lizac sie po jajkach
        • atomm Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem 26.09.07, 16:02
          I bardzo dobrze...
          • Gość: d. Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.07, 00:51
            A mnie się to nie podoba. Nigdy nie głosowałem na PSL, nic do nich
            nie mam, natomiast to, co zrobili razem z PO, to dla mnie zwykłe
            chamstwo. Na zasadzie - jak skumać się z jednym, żeby drugiego
            zrobić w balona. I jeszcze to, co PO zrobiło z prof. Żakiem -
            żenujące.

            Przejrzałem sobie dzisiaj dorobek pracy sejmowej posłów z naszego
            regionu - polecam wszystkim. Zwróćcie szczególną uwagę
            na "spadochroniarzy" i zastanówcie się, czy w imię partii warto.

            Na 60% zagłosuję na LiD, wiem nawet na kogo. 40% szans zostawiam PO,
            ale raczej się nie poprawią - będzie tylko gorzej. Swoją drogą
            proszę zwolenników PO o odpowiedź - na którego kandydata i dlaczego
            miałbym głosować.

    • Gość: fly8171 PSL ich znowu wychuja!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 15:49
    • poglodzio Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem 26.09.07, 15:50
      Lewica się jendoczy, nareszcie PO i PSL pokazuja swoją lewacką twarz
      • Gość: Smieszny PiS Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 15:57
        Czy wyborcom pisu nie przeszkadza ze kaczynscy was uwazaja za idiotow i ciemny
        lud ? Nawet wasza wlasna partia was nie szanuje. Z reszta sami potwierdzacie ze
        jestescie ciemni jesli nazywacie PO i PSL komuchami a w tym samym momencie nie
        macie nic przeciwko temu, ze wasz jareczek sie kuma z SLDowcami...
      • Gość: ANTYkler hehe..."lewica"..dobry joke IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 16:06
        zapewne przedstawiciela nowej "LPR"...tudzież kolibra albo upranego zwolennika
        "biedującego przez socjalizm" JKM...
        • poglodzio Re: hehe..."lewica"..dobry joke 28.09.07, 08:57
          Niech żyje JKM i UPR, Wiwat MW
    • Gość: ... Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 16:42
      Kapitalizm to jest system taki który z biednych ludzi wypruwa flaki...
      • Gość: trick Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.134.219.81.static.kielce.msk.pl 26.09.07, 17:59
        chodzi oczywiście o kapitalizm mafijny...:-))
        • Gość: ... Chodzi o normalny kapitalizm... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 19:07
          żeby nie było:)
          • Gość: ... Re: Chodzi o normalny kapitalizm... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 19:35
            i mafia jest zwyczajnym stanem w takim systemie.
            Przypominam iż pokłosiem mafii jest postępowanie pewnego "ojca" z Torunia który
            dostaje pieniądze na działalność nie tylko od tych biednych zwodzonych kobiet
            ale od oligarchy z Ameryki Łacińskiej...
            Z ludzi ten system wypruwa flaki bo pracują np. w takiej Biedronce czy na innym
            zakładzie więcej niż 8 godzin i jeszcze dostają za to marne grosze...
            Nie chcę mówić o zawyżanej płacy w budżetówce...
            Matki i ojcowie nie mają czasu na rozmowy z dziećmi bo muszą harować do za
            przysłowiowe grosze...
            Ten kapitalizm tworzy slumsy, niedaleko prezia Kielc takowe można spostrzec...
            To jaki jest kapitalizm nie wynika z jego oligarchicznego charakteru ale z
            istoty gdzie ludziom, pracującym ale w majestacie prawa tworzonego przez ten
            system nazywanych "nierobami" się po prostu olewa...
            W Europie jest kapitalizm inny nie dlatego że walczono z mitycznym układem który
            panowie z byłego Porozumienia Centrum także tworzyli np... jeden pan w NIK-u...
            Tam rola należała i należy do silnych związków zawodowych i silnych partii
            robotniczych...
            Ja jestem związany nie z układem salonowym ale widzę dookoła jak została wypruta
            z ludzi solidarność i siła do działania...

            Jeżeli nie mam racji co do Europy...proszę spojrzeć na zdjęcia jak ludzie z
            Europy protestują...i walczą o swoje interesy...
            www.socialistworld.net/eng/2007/09/20sweden.html
    • Gość: peselowiec Woża dupy za nasze pieniądze !W czasie pracy ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 19:41
      Mój kolega z PSL był zesmaczony. Dowiedział sie po południu,że
      pryncypałowie partyjni na podpisanie umowy do KCK przyjechali
      służbowymi samochodami z ... Urzędu Marszałkowskiego. Jarubas (PSL)
      i Wrzałka(PO) każdy swą dupę w oddzielnym samochodzie !Czy wam
      marszałki już do cna odbiło !Koniec z tym wykorzystywaniem
      pieniędzy podatników i czasu pracy, za który płacą takze podatnicy!
      Wszelkie partyjne imprezy po godzinach pracy i za swoje - pieniądze
      i swoje partyjne lub prywatne samochody. Wszyscy kandydaci na
      parlamentarzystów powinni wziąć urlopy !Jak nie, to na każda imprezę
      wyborczą niech jedzie inspektor z PIP i sprawdza tych magalomanow i
      pseudopolityków !Panie Pawlak z PSL, panie Tusk z PO - skreślcie z
      list takich kandydatów !
      • Gość: romek Re: Woża dupy za nasze pieniądze !W czasie pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 20:29
        Czego to jeszcze te zadufki nie wymyślą ? Młotki świetokrzyskie!Za
        nasz pieniaze się bawią ...
    • Gość: POrąbaniec Jarubas zamiast Jaruckiej IP: *.klc.vectranet.pl 26.09.07, 19:44
      kolejny "As" Konstantego, PSL tradycyjnie robi w bolo
      dotychczasowych kumpli, a dopiero niedawno Pawlak mówił że to
      Kwaśniewski rolował kolegów. Jarubas jesteś młody przebijesz
      mistrzów !!!
    • Gość: Newser Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.tg.com.pl 26.09.07, 19:55
      Jeśli już piszesz, to pisz do końca prawdę. W marcu 1931 r. trzy partie ludowe :
      PSL " Piast " , PSL "Wyzwolenie" i Stronnictwo Chłopskie łącząc się utworzyły
      Stronnictwo Ludowe. To samo, które w 1937 r. przeprowadziło Wielki Strajk
      Chłopski w obronie godności i chłopskich interesów.
      • Gość: Komunista Prawda... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 20:24
        Wielki strajk w obronie godności chłopów...
        PSL-Wyzwolenie miało natomiast najbardziej pro-społeczny program...
    • Gość: wyborca Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 21:50
      A może jest to recepta na sukces wyborczy?
    • Gość: Elemelek Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: 81.219.210.* 26.09.07, 22:02
      A moim zdaniem to słuszna droga. W sumie programy pslu i po uzupełniają się.
      Jedna partia typowo prochłopska, druga z szerokim programem przebudowy kraju. W
      sumie to niezła alternatywa dla pisowczyków.
      • Gość: ewka Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.klc.vectranet.pl 26.09.07, 22:08
        akurat dobra koalicja jedni i drudzy nie interesowni, całe te
        województwo to jedna wiocha, PSL rządzi w powiecie i województwie,
        napchali urzędy chłopkami - roztropkami, po co nam jeszcze
        wykształciuchy ?
        • Gość: uriasz Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.07, 22:22

          Świetna wypowiedź.Całkowcie się zgadzam.I tak jest w każym powiecie
          naszego,wiejskiego województwa.PO widzi,ze sama tutaj nie znaczy
          nic,bo liderzy fatalni,to szuka,porozumienia z chłopami z PSL,którzy
          tutaj od lat rządzą,aby się załapać.Za póżno dla PO aby tu coś
          znaczyć,a z PSL to możemy najwyżej dożynki i świeta ludowe
          organizować,a nie nowoczesną Polskę.Niestety,ze wsi mozna wyjśc,ale
          wieś z człeka nie wyjdzie.Nigdy.
          • Gość: zachariasz Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 22:27
            Świętokrzyskie jest wiejskim województwem ,więc sojusz wieśniaków PO-
            PSL jest logicznym wyjściem z sytuacji.
    • Gość: wyborca Kto do Senatu ?Nieudaczniki ? Popaprańcy ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.07, 22:28
      O miejscach dla siebie gadaja, a może tak o mieszkańcach regionu?
      Czy ci z kanapowych parti PO i PSL w świetokrzyskim, zapomnieli,ze
      ktos na nich patrzy ? Że za społeczne pieniadze szlajaja się
      samochodami i trwonią czas pracy na partyjne konklawe ? I to
      wicemarszałek, specjalista od siedmiu bolesci, jeszcze nic dla
      regionu nie zrobił, a juz chce mieć diety sejmowe ?
      • Gość: ewka Re: Kto do Senatu ?Nieudaczniki ? Popaprańcy ? IP: *.klc.vectranet.pl 26.09.07, 22:39
        całe dnie pierdzą w urzędowe stołki, popijają i gadają
        o "parytetach" i jakie by tu stanowiska nowe utworzyć, zaorać całe
        to województwo to może choć dopłaty unijne za role dostaniemy
        • Gość: Elemelek Re: Kto do Senatu ?Nieudaczniki ? Popaprańcy ? IP: 81.219.210.* 26.09.07, 22:51
          Najwięcej na tym forum wypowiadają się Ci, którzy coś dla regionu robią.
          Najlepiej tylko gadać, gadać i gadać, a robić ni ma komu. A wracając, jeżeli mam
          oddać władzę (czyt. głos) na kanapowców z PO lub na kanapowców z PiS to
          zdecydowanie wolę tych z PO.
          Z całym szacunkiem, ale nie patrzę na to z perspektywy zakompleksionego
          internauty, który lubi sie wyżyć na forum, lecz pod względem programowym. A
          program po nie jest pod tym względem zły (czyt. w porównaniu do innych).
          Zachęcam do lektury zanim padną tu słowa ostrej krytyki. PSL to również jak dla
          mnie mniejsze zło. Dość państwa policyjnego!
          • Gość: lolek Re: Kto do Senatu ?Nieudaczniki ? Popaprańcy ? IP: *.klc.vectranet.pl 26.09.07, 22:55
            to PO ma jakiś program ????
            • Gość: Elemelek Re: Kto do Senatu ?Nieudaczniki ? Popaprańcy ? IP: 81.219.210.* 26.09.07, 22:59
              jakiś tam chyba ma skoro znalazłem go na stronie www PO ;] całkiem ładnie
              wydany, chociaz w pdfie ciężko się czyta bo oczy trochę bolą.
    • Gość: emeryt Wożą dupy ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.07, 08:24
      Mój kolega z PSL był zesmaczony. Dowiedział sie po południu,że
      pryncypałowie partyjni na podpisanie umowy do KCK przyjechali
      służbowymi samochodami z ... Urzędu Marszałkowskiego. Jarubas (PSL)
      i Wrzałka(PO) każdy swą dupę w oddzielnym samochodzie !Czy wam
      marszałki już do cna odbiło !Koniec z tym wykorzystywaniem
      pieniędzy podatników i czasu pracy, za który płacą takze podatnicy!
      Wszelkie partyjne imprezy po godzinach pracy i za swoje - pieniądze
      i swoje partyjne lub prywatne samochody. Wszyscy kandydaci na
      parlamentarzystów powinni wziąć urlopy !Jak nie, to na każda imprezę
      wyborczą niech jedzie inspektor z PIP i sprawdza tych magalomanow i
      pseudopolityków !Panie Pawlak z PSL, panie Tusk z PO - skreślcie z
      list takich kandydatów !
      -----------
      Dlaczego nikt nie odpowiada na te słowa forumowicza? Bo zatkało was,
      to sa wasi przedstawiciele do koryta w Sejmie, a nie do troski o
      region i kraj. ONi chca wydawac nie swoje pieniądze.Teraz na skalę
      miasta, a później większe z pozycji sejmowej ?
      Dlaczego urzednicy samorządowi opłacani z naszych podatków maja w
      kampani korzystac z samochodów, forsy, bankietow z nszych
      pieniędzy ! Urlopy powinni wziąć !


      • Gość: Komunista Re: Wożą dupy ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.07, 10:09
        Racja. Nikt nie odpowiada bo wszystkim podoba się taki stan rzeczy, każdy na
        wszystko się zgadza i myśli że demokracja polega tylko na oddawaniu głosów w
        wyborach parlamentarnych czy samorządowych.
        A prawdziwa demokracja to taka gdzie ludzie sami stają się politykami, zaczynają
        coś robić, nie licząc na tą śmietankę która prezentuje zazwyczaj własne
        interesy...bo o klasach społecznych które powinna reprezentować zapomniała...
        Niema to jak bryka z przyciemnionymi szybami...;)

        • Gość: rysiek Re: Wożą dupy ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.07, 19:21
          Draństwo polityczne zaczyna się właśnie od takich drobnych
          przekrętów - samochody samorządowe do celów partyjnych ( a jakim
          samochodem jeździ Jarubas czy Wrzałka w soboty i niedziele na im-
          prezy swojej parti ? No jakimi ? Urzędu Marszałkowskiego !! ),
          załatwianie spraw i spotkania partyjne w godzinach urzędowania,
          wydatki -partyjne na konto urzędu ? To mało ? I to maja być nasi
          przedstawicioele w Sejmie ? A gó..no !Nos do dupy !
        • Gość: Martini Re: Wożą dupy ... IP: *.klc.vectranet.pl 27.09.07, 19:37
          Demokracja opiera się na liberalizmie. W demokracji mamy
          społeczeństwo obywatelskie, aktywne, niezależne i nie oglądające się
          na polityków. Niestety ci drudzy ciągle nas próbują ograniczać i
          wmawiają, że sami nam muszą organizować życie. Nawet papież JP II
          potępił takie zachowanie władzy (cytat: "Należy zauważyć, że w
          dzisiejszym świecie, wśród wielu praw człowieka, ograniczane jest
          prawo do inicjatywy gospodarczej, które jest ważne nie tylko dla
          jednostki, ale także dla dobra wspólnego. Doświadczenie wykazuje, że
          negowanie tego prawa, jego ograniczanie w imię rzekomej równości
          wszystkich w społeczeństwie, faktycznie niweluje i wręcz niszczy
          przedsiębiorczość, czyli twórczą podmiotowość obywatela. W
          rezultacie kształtuje się w ten sposób nie tyle równość, ale
          równanie w dół.")
          • neokomunista JPII 27.09.07, 21:35
            nawet krytykował w latach 90-tych neoliberalny kapitalizm i wypas polityków o
            czym dziś mało się wspomina...
            Podczas pierwszej pielgrzymki do Polski powiedział że praca powinna być
            ważniejsza od kapitału...
            Co z tego zostało?
            Społeczeństwo obywatelskie to takie które się organizuje, stowarzysza...
            Wystarczy spojrzeć na Europę...
            Tam ludzie lepiej żyją , mają wyższe pensje bo potrafią to sobie wywalczyć
            należąc do silnych związków zawodowych, stowarzyszeń pracowniczych.
            Ludzie w nagłych sytuacjach, tak jak ostatnio było w Grecji potrafią wyjść na
            ulicę i zademonstrować przeciwko perspesktywie prywatyzacji szkolnictwa...
            Prawdziwa demokracja to uczestnicząca gdzie ludzie uczestniczą w życiu
            publicznym, próbują działać oddolnie i buntować się przeciwko plagom które
            wynikają z systemu...
            • Gość: Martini Re: neoliberalizm IP: *.klc.vectranet.pl 27.09.07, 22:25
              W sumie i tak JP II uważał, że kapitalizm, jak każdy inny ustrój,
              nie jest idealny, ale jest najmniej krzywdzącym człowieka z
              dotychczas panujących systemów. Komunizm, socjalizm już mieliśmy -
              im już dziękujemy! Poczekamy co będzie dalej. kapitalizm jak wejdzie
              w fazę totalnego orzynanania ludzi, też długo nie pociągnie.
              P.S. Ludzie na Zachodzie mają wyższy standard życia na pewno nie
              dlatego, że "potrafią to sobie wywalczyć należąc do silnych związków
              zawodowych, stowarzyszeń pracowniczych."...
              • Gość: Komunista Co do socjalizmu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.07, 23:06
                czy komunizmu...a w głównej mierze co się tyczy kapitalizmu
                to pewne słowa JPII (z którym nie we wszystkim się zgadzam) dają do myślenia:
                Cytat z wywiadu w "La Stampa":
                "Zwolennicy kapitalizmu za wszelką cenę i w jakiejkolwiek postaci zapominają o
                rzeczach dobrych zrealizowanych przez (i tutaj niespodzianka) komunizm - walce z
                bezrobociem, trosce o ubogich..."
                • Gość: Martini Re: Co do socjalizmu IP: *.klc.vectranet.pl 29.09.07, 19:38
                  Powiedzmy, że jeśli chodzi o Polskę, to miałem na myśli skrót
                  myślowy (komunizm).
                  > Cytat z wywiadu w "La Stampa":
                  > "Zwolennicy kapitalizmu za wszelką cenę i w jakiejkolwiek postaci
                  zapominają o rzeczach dobrych zrealizowanych przez (i tutaj
                  niespodzianka komunizm - walce z bezrobociem, trosce o ubogich..."
                  Napisałem, że nie jest to syystem idealny, ale lepszego jeszcze nie
                  wymyślono. Nie ma się co oszukiwać, że papież popierał socjalizm,
                  był jego krytykiem. To cytowane zdanie jest wyrwane z kontekstu.
                  Równie dobrze, można powiedzieć, że narkotyki są ok, bo można się
                  wyluzować i są odlotowe.
                  • Gość: Komunista I ja tego nie neguje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.07, 20:24
                    że papież nie był wcale zwolennikiem socjalizmu.
                    To nie jest jedyna jego taka wypowiedź dyplomatyczna na temat socjalizmu.
                    Choć zdaje sobie sprawę iż JPII był przeciwnikiem marksizmu bo tenże nurt w
                    filozofii interpretuje inaczej wspólnotę niż doktrynalne chrześcijaństwo.
                    Byli i są jednak ludzie w łonie samego kościoła którzy próbowali łączyć marksizm
                    i chrześcijaństwo. To się nazywa teologia wyzwolenia.
                    Chciałbym jednak podkreślić że czasami w jego wypowiedziach znajdują się pewne
                    "smaczki"...
                    Nie zgodzę się jednak z tym że kapitalizm jest jedynym sensownym wyjściem dla
                    Polski czy też świata...
                    W Europie o czym się nie mówi u nas w "politycznie poprawnych" mediach jest
                    więcej przywilejów socjalnych, więcej wolności związkowej (o którą przecież ktoś
                    walczył w 1980 roku) niż w Polsce.
                    Przykładem takiego kraju socjalnego jest chociażby Szwecja gdzie do związków
                    zawodowych należy ponad 80% obywateli.
    • Gość: Pi = 3,14158.... Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.07, 17:24
      Chłop potęgą jest i basta !
      Tylko kto pamięta pomniki z napisami " Carowi.. wdzięczni chłopi polscy"
      A były takie w kieleckiem, były.
    • Gość: maro PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.klc.vectranet.pl 27.09.07, 18:35
      Szef PSL uważa, że Kwaśniewski jest od początku na przegranej
      pozycji, bo PiS "w sposób wredny" dzieli Polaków: - Jest więcej
      biedy Kaczyńskiego niż bogactwa Kwaśniewskiego. PiS zręcznie wybrał
      sobie pod tym względem najłatwiejszego do trafienia konkurenta -
      mówi Pawlak. - u nas za pośrednictwem Jarubasa PiS łączy. Górą
      chłopki !!!
    • Gość: Antypis PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.07, 18:50
      W mojej opinii PSL to partia stołków. Idą w układ z każdym żeby tylko dostać do
      obsadzenia jakieś stanowiska. W parlamencie krytykują PiS, a w samorządach
      tworzą z nimi koalicje. Raz są przyjaciółmi lewicy, a raz prawicy. Jest to dla
      mnie najbardziej niewiarygodna partia i ludzie. Bałbym się na nich zagłosować bo
      nigdy nie mogę byc pewnym z kim zdecydują się pójść pod rękę. Jak by rozdawali
      stołki w piekle to i diabłem by się zbratali. Mam nadzieję, że PSL nie wejdzie
      do parlamentu. Z logicznego punktu widzenia tak powinni zagłosować wyborcy, ale
      wiemy że do logicznego myślenia to dużo brakuje naszemu narodowi.
      • Gość: Krecik Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.07, 19:30
        Z logicznego pkt widzenia to powinno juz nie być pisu.

        21 Października - Głosujmy przeciw PiS
        • Gość: mik Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.klc.vectranet.pl 27.09.07, 19:39
          i PO i PSL !!!
          • Gość: Filip Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.dsl.bell.ca 27.09.07, 20:00
            ...wiem ze Polonia w Toronto zwali tlumnie pod konsulat i 90 jej %
            bedzie glosowac na PiS...bo moralnie, uczciwie taki wynik sie PiSowi
            nalezy.

            W osttnia niedziele mielismy spotkanie z J.R.Nowakiem..ktory dosc
            szczegolowo opowiadal o ukladzie sil politycznych w Polsce.
            W czesci pytan, utkwila mi w pamieci wypowiedz kobiety lat okolo
            40...pod koniec swej wypowiedzi ta kobieta juz krzyczala ze lzami w
            oczach..."blagam was zrobmy cos by wyeliminowac z konsulatow te
            sfory ubekow.."
            O ile mi wiadomo PiS nic w tej sprawie nie zrobi tak dlugo jak dlugo
            nie bedzie mial wiekszosci w parlamencie.."
            PO, LiD, PSL, - wlanie reprezentuje interesy ubeckie...
            Ja nie wiem czy wy Polacy zyjacy w kraju rozumiecie powage sytuacji.
            Armia darmozjadow z post- prlowskich sluzb zeruje na spoleczenstwie
            tak w kraju jak i na polskich placowkach dyplomatycznych...
            Jak dlugo taki moloch darmozjadow bedzie na utrzymaniu klasy
            robotniczej i chlopstwa...jak ta Polska ma sie rozwijac gdy jej
            zasoby finansowe zamiast plynac na programy naukowe, na
            labolatoria...na pomoc mlodym przedsiebiorcom ...plyna na utrzymanie
            zbednej kasty nierobow....
            Przeciez ta kasta jest zupelnie zbyteczna, pasozytnicza ...nie jest
            nawet w stanie znalesc glupiego senatora Stoklosy...wrecz przeciwnie
            Sztoklosa jest przez nia kryty.


            • Gość: maloy sorry IP: *.klc.vectranet.pl 27.09.07, 20:33
              przepraszam, czy leczenie psychiatryczne w Kanadzie jest darmowe ?
            • Gość: Także Filip Ubecji panie już niema IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.07, 21:43
              A PO LiD PiS i LPR reprezentują interesy ale wyzyskiwaczy...prawdziwych nierobów
              którzy zatrudniają pracowników z łaski i zmuszają ich do pracy ponad ludzie siły...
              Co zaraz odpiszesz że panuje "lewacka poprawność polityczna"?
              Jeżeli tak to będziesz śmieszny...
              Upewnij się np. twoją matkę stać na artykuły pierwszej potrzeby?
              Zobacz jak ludzie ładnie żebrzą na Sienkiewicza bo np. z Iskry wywalili 17
              tysięcy pracowników.
              • dziczku Re: Ubecji panie już niema 28.09.07, 06:14
                Filipie, zastanów się najpierw co chcesz napisać, potem to przemyśl,
                a następnie napisz na brudno, przeczytaj jeszcze raz i zastanów się
                raz jeszcze. Co ty, za bardzo wielkim przeproszeniem, ku..,
                gadasz...
                • dziczku Re: Ubecji panie już niema 28.09.07, 06:18
                  maloy, ponawiam pytanie, bo aż się nie chce wierzyć.
            • Gość: Dominator Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.07, 08:44
              Ważne ze nie będą rządzić nami tacy jak Ty. To podstawa.
    • Gość: Dante PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.centertel.pl 28.09.07, 19:21
      PO+PSL=yntelydżenskie wieśniaki( nieubliżając mieszkańcom ciężko
      pracującej wsi)-bezprogramowcy i d...dajcy(piękny
      sojusz)..ot "wyrósł oset na gnoju".
      • Gość: zsój Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.07, 19:49
        PSL = Partia Służąca Liberałom.
        • Gość: Filip Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.dsl.bell.ca 28.09.07, 20:33

          PSL = Partia Służąca Liberałom. ...albo pasozyci ludowi...tak z
          wyciagnietymi rekami w strone tlumu.( zgebami pelnymi obietnic)

          ..albo ow lud zapewnia pasozytom...poselskie diety....i kuleczko...a
          teraz na lewa nuzke...i mijany...
          ......powracamy do pozycji wyjsciowej...rece wyciagniete w kierunku
          tlumu....
          ...rece czekajace na diety...psl-owcy.esel-dowcy, lid-
          owcy...rzebzacy na ul.Sienkiewicza...ponoc ich tlumy...siedemnasie
          tysiecy...najprawdopodobniej rece ktore nic nie potrafia
          pozytecznego zrtobic...

          Odslona druga
          Tlum znika z ulicy Sienkiewicza....a w czelusci drapaczy chmur
          pojawia sie kolejny pochod...plutokratow...na czele pochodu
          L.Walesa...obok dzielnie maszeruje
          J.Urban..A.Michnik..Mazowiecki...ten ostatni ma przyklejony do
          plecow bialy plat steropianu...ktory byl mu sie przykleil w Stoczni
          G.gdy razem z Lechem na tymze steropianie sypiali pod stolem...nie
          odrywal go od plecow ot tak na wszelki wypadek(zyciowa rutyna
          slimaka)...dalej idzie Bieleski z poteznym transparentem trzymanym
          wraz z A.Suchocka...na transparecie ...przekreslony dekalog...a
          zamiast jego mocne w tresci haslo..." pierwszy milion trzeba
          wygrac..."...."ukrasc"/przekreslone.
          ...towarzystwo dzielnie spiera Miedzynarodowke...

          Odslona Trzecia...w szczelinie ulicy w cieniu drapaczy
          chmur...pojawia sie D.Tusk...niosacy laptop na ktorym oglada mecz
          Bajer z Monahium...w trakcie gry...a przez tube krzyczy do
          tlumu.."wygralismy...wyjezdzam do NRD.."

          cdn.


          • Gość: Komunista Słyszałeś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.07, 20:44
            że Lech Wałęsa wyznał prawdę iż nakłamał robotnikom w 1980 roku ni nie
            powiedział im że zeżre ich kapitalizm?
            Panowie Kaczyńscy razem z Tuskami, Kwaśniewskim tworzyli ta rzeczywistość przez
            18 lat...
            Jeden z panów Kaczyńskich brał udział w rozmowach okrągło-stołowych.
            Dziś Wojciechowski mówiąc iż PSL służy liberałom ma racje z tymże on także
            służył ramie w ramie z Kalinowskim czy Pawlakiem gdy do PSL-u należal.
            To on był przez lata gościem programu "Forum" i powielał stanowisko głoszone
            przez tą partię.
      • Gość: Dominator Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.07, 08:42
        Pewnie długo nad tym myślałeś, a i tak poziom dowcipu marny..
      • Gość: sza! Re: PO i PSL razem do Senatu w Świętokrzyskiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.07, 12:37
        Bardziej niż oset myślę malwa - wsiowa róża ,chwast niewykle plenny
        ale nieestetycznie parchaty ,zaprzały.
        Od czasów młodopolskiej chłopomanii bezkrytycznie
        lansowany...niestety do dzisiaj.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka