Dodaj do ulubionych

Dobry logopeda w Łodzi

19.08.13, 09:55
Hej, czy mógłby ktoś polecić dobrego logopedę? Moja 3letnia córeczka jakiś czas temu zaczęła się jąkać. Bardzo mnie to niepokoi i chciałabym skonsultować to ze specjalistą. Proszę o pomoc
Obserwuj wątek
      • ewa_ppp Re: Dobry logopeda w Łodzi 08.03.14, 14:54
        Witam, a ja jestem mamą z doświadczeniem z dzieckiem, które korzystało z pomocy logopedów. Różnych.
        wink
        Justyna Pietrzak, przyjmuje "państwowo" na Hipotecznej i prywatnie, również z dojazdem do dziecka - jak wrzucisz w Google to znajdziesz.
          • beatka345 Re: Dobry logopeda w Łodzi 27.11.14, 20:59
            Potwierdzam Pani Kasia Smolińska z logorymek ma naprawdę fajne podejście do dzieci. Opiekuje się moją autystyczną córką i mała robi duże postępy. Obecnie Pani Kasia ma bardzo dobrze wyposażony, przytulny gabinet, mała lubi tam chodzić i świetnie się razem bawią. Dopowiem jeszcze, że ceny terapii są naprawdę przyzwoite, a Pani Kasia korzysta z różnych metod i pracuje na aparacie do nauki mowy Tomatisa.Polecam
    • kaekawe Re: Dobry logopeda w Łodzi 21.07.15, 14:51
      W Łodzi jest pani Kornacka - logopeda i psycholog, więc dla dzieci jąkających się to jest bardzo dobre połączenie! Mój synek zaczął się jąkać jak miał 2,5 roku. p.Ewelina bardzo nam pomogła - wytłumaczyła co ma na to wpływ, powiązała to z dwujęzycznością, kilka razy się z nami spotkała, powiedziała jak reagować na zająknięcia syna i problem minął. to jej nr 607375626 - chociaż nie wiem czy jeszcze aktualny ,ale próbujcie
    • luzjan Re: Dobry logopeda w Łodzi 11.05.20, 09:12
      Sama miałam problem z dzieckiem oraz ciągle słyszałam od innych, ze się rozgada. Proszę nie czekać, działac bo slaba mowa moze mieć bardzo wiele przyczyn i często dosć poważnych. Z moja córką było podobnie. Lekarz rodzinny stwierdzil że wszystko jest w porządku, bylismy nawet u laryngologa ale córka nadal nie mówiła.
      W koncu trafiliśmy do pani logopedki, prywatnie (wcześniej chodziłam na fundusz) i to właśnie ona odkryła,ze corka ma niedosłuch i z tego powodu nie mówi. Przyjmuje w Łodzi w Salve Medica. Tutaj jest adres kliniki:

ul. Szparagowa 10
      91-211 Łódź
      tel: 42 254-64-00

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka