Dodaj do ulubionych

Łęczyca!!!

09.08.04, 23:59
Czy są jakieś mamy z Łęczycy??? czasami nudno samej sie spaceruje ...a poza
tym moje koleżanki albo dzieci nie maja albo ich pociech sa starsze a ich
mamusie pozjadały wszystkie rozumki..pozdrawiam..
Obserwuj wątek
    • kama90 Re: Łęczyca!!! 24.08.04, 10:41
      Hej Łęczycanki.Witajcie.To jesteśmy tu trzy. Ja co prawda obecnie nie mieszkam
      w Łęczycy.Le to moje rodzinne miasto.
      I założę się,że się znamy chocby z widzenia
      • magan5 Re: Łęczyca!!! 25.08.04, 18:44
        No w Łęczycy to trudno sie nie znać...ja konczyłam nasz ogólniak 7 lat temu a
        po studiach oczywiscie wróciłam do Łęczycy bo jednak tu jest moje miejsce na
        ziemi...pozdrawiam was dziewczyny i kiedy spotykamy sie na spacerze???ile lat
        mają wasze maluchy bo mój Jędrek skończył 4 miesiace..
    • gwiazdka19 Re: Łęczyca!!! 26.08.04, 07:59
      ja wogole to pochodze z kutna ale w łęczycy mieszkam drugi rok,
      przeprowadziłamsie tu po wyjsciu za mąż.Moja Natalka ma 1,6 mcy.Mieszkam na
      Blewederskiej, to jest ten blok obok biedronki a wy?
      • magan5 Re: Łęczyca!!! 26.08.04, 08:06
        A my mieszkamy w nowym budynku TBS (taki duży zielony blok na
        Kaliskiej)...penie się z widzenia znamy bo przecież wszystkie panie z wózkami
        sie znają...mam propozyjce piszmy sobie na mail..magan26@o2.pl tak chyba
        wygodnie??wybierasz sie na turniej rycerski???pozdrawiam Magda&marcin&Jędruś
      • kama90 Re: Łęczyca!!! 26.08.04, 08:49
        Ja mieszkałam tez na tym samym osiedlu co Ty.W bloku na przeciw przedszkola, w
        szczycie jest kiosk.
        Piszcie na adres gazetowy. Chetnie Was poznam.Bywam w Łęczycy każdego dnia,
        pracuje tutaj a moja córeczka ma 9 m.
        Pozdrawiam.
        • magan5 Re: Łęczyca!!! 02.09.04, 14:48
          Cześć co tam u was słychac? ja wróciłam dziś do pracy i nawet nie wiedziałam ze
          mi totak na smopoczucie dobrze wpłynie..pomijam ze moi panowie zrobili mi
          prezent i przyszli po mnie do pracy..natomiast Jędrek tak sie stęsknił ze całą
          drogę na spacerze mamusia z tatusiem musieli go nieść...pół Łęczycy sie za nami
          oglądało bo wyglądalismy dziwnie dosć..Roześmiany Jdrek na ręcach u taty a za
          nimi mamusia z wózkiem wypchanym zakupami ( głównie dwie wielkie paki papieru
          toaletowego plus prezent dla małego od pani ze sklepu w postaci piłki
          dmuchanej)...pozdrawiam was mocno no i co z tym spotkaniem????

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka