Dodaj do ulubionych

Tęcza nad Krakowem

    • Gość: krakowiaczek Awantura o turystykę gejowską w Krakowie IP: *.chello.pl 31.07.08, 17:07
      Tak, to prawda do Krakowa może przyjechać teraz każdy, także i ten,
      któremu niemiłosiernie capi z gęby pełnej gnijacych kłęków,
      szczególnie przy wygłaszaniu "złotych mmyśli".
    • saszenka2 Re: Tęcza nad Krakowem 31.07.08, 17:22
      PO uważnie punktuje każdy przypadek, kiedy PiS ma wspólne stanowisko
      z Napieralskim. Tym razem samo staje po stronie PiS-u i jakoś partii
      Tuska, podobno tak "nowoczesnej", "europejskiej", nie podoba się
      oferta skierowana do środowiska gejów i lesbijek. Po raz kolejny
      czytam wypowiedzi polityków pełne homofobii. Pani Tatara przoduje w
      nich.
    • Gość: lola Lu Awantura o turystykę gejowską w Krakowie IP: 83.2.195.* 31.07.08, 18:35
      Bardzo dobrze, ze wreszcie wlodarze zaczynaja zachowywac sie
      normalnie. Moze juz nie trzeba bedzie wstydzic sie przed znajomymi z
      zagranicy, ze jak chodza w Krolewsko-Stolecznym za reke po ulicy,
      czy - nie daj Boze! - caluja swojego partnera, to moga dostac po
      gebie.
      Ciasna mentalnosc naszego dumnego narodu moze wreszcie troszke
      zacznie sie zmieniac i nagle dotrze do niej, ze to jednak nie sa
      kosmici. Nadzieje zas ciezko widziec w mlodych ludziach, bo ci dawno
      juz siedza poza granicami ukochanej ojczyzny. A w Londynie nagle
      zauwazaja, z niemalym zdziwieniem czasem, ze tam geje mieszkaja
      razem pod jednym dachem, i sasiadom nie stwarza to zadnych problemow
      (nadal traktuja ich przyjaznie), ze chodza za reke gdzie tylko
      zechca i kiedy tylko zechca w miejscach publicznych okazuja sobie
      czulosc. Wiecej, miasto wychodzi im naprzeciw i stwarza dobre
      warunki do egzystencji. Ale tak dzieje sie w dojrzalym
      spoleczenstwie, nie wsrod ludzi w piaskownicy, umiejscowionej pod
      blokiem oczywiscie.
      U nas zas norma jest, ze wykluczeni geje traktowani sa
      przez "katopolo" iscie po chrzescijansku, z milosierdziem i
      zrozumieniem, objawiajacym sie rzucaniem w nich kamieniami.
      Coz, czlowiek to juz taki zawistny potwor, zdolny do kazdej krzywdy
      i potepien wobec Innego, motywowanych tym tylko, ze nie
      zdazyl/zdolal poznac Tegoz. Jakos nie widac zakochanych par tej
      samej plci na ulicach, tak jak nie widac ludzi na wozkach
      inwalidzkich w szkolach, autobusach czy dyskotekach. To tylko w tym
      kraju jest mozliwe, z wiadomych przyczyn - bynajmniej nie wylacznie
      natury finansowej. A jakos mozliwym jest, ze w przyjaznej Great
      Britain chociazby, tacy ludzie normalnie funkcjonuja na co dzien w
      spoleczenstwie, ciesza sie, zyja, bo wiedza, ze od innych moga sie
      spodziewac zrozumienia, szacunku i pomocy. Tylko i wylacznie tego.

      Pozdrawiam Was, dumny slowianski narodzie,

      Lola Lu
    • Gość: Duży Maju Tęcza nad Krakowem IP: *.multi-play.net.pl 31.07.08, 20:28
      Jak to miasto "nie rozróżnia turystów na homoseksualnych i heteroseksualnych",
      skoro właśnie do tej drugiej i tylko dla niej przygotowuje specjalne materiały?
      Kto komu broni mieć takie, a nie inne poglądy seksualne? Kto broni mu przyjechać
      do Krakowa i wydawać swoje pieniądze? Takie posunięcia Krakowskiego Biura
      Festiwalowego to nie promocja Krakowa, ale promocja w Krakowie dysfunkcji
      umysłowej (homoseksualizmu).
    • Gość: cudotworca fotografia IP: *.adsl.highway.telekom.at 01.08.08, 20:43
      To male lozeczko to dla adoptowanego pare dziecka. Chyba ze jakims cudem jeden
      z nich urodzil.
    • Gość: dr Tęcza nad Krakowem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.08, 21:25
      WYBORCZAKI! DLACZEGO KASUJECIE MOJE WPISY? CZY JAK ŚWINKI
      Z "FOLWARKU ZWIERZĘCEGO" DZIELICIE LUDZI NA RÓWNYCH I RÓWNIEJSZYCH?
      dr WWW
      krakow-www.blog.onet.pl/
    • nowak11 Nie mam nic przeciwko lesbijkom... 02.08.08, 16:04
      ...ale gejów nie trawię! Nie można by zrobić akcji "Kraków - miasto lesbijek"?;)))
    • bugmenot2008_2 Wśród pedofili niech się zareklamują. To też 04.08.08, 08:39
      bogata klientela.
      Jak już być postępowym, to do końca.
    • Gość: J. Zabytki dla wszystkich? Kogo obchodzą zabytki? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.08, 18:37
      Przecież to oczywiste że oni potrzebują własnego przewodnika po mieście, gdzie
      będą zaznaczone odpowiednie kluby. Nie wyobrażacie sobie chyba, że geje będą
      się bawić w tych samych miejscach co dresiarze.
    • Gość: arti Awantura o turystykę gejowską w Krakowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.08, 09:30
      O co chodzi tym politycznym obroncom moralnosci? beda se te geje
      wsadzac na rynku? czy jak? :D :D :D debilizm polityków siega dna byle
      by tylko media cos napisaly zeby bylo czym sie poprzec przy nastepnych
      wyborach.
    • alex-alexander Awantura o turystykę gejowską w Krakowie 14.08.08, 13:23
      Geje sa kulturalniejsi od hetero, nie smierdza przepoconymi
      koszulami. Maja lepszy gust w ubieraniu sie, urzadzaniu
      mieszkania.Przykladow mozna mnozyc.
      • henio56 może i w tym przypadku się to przyda ? 17.08.08, 10:43
        bo to chyba pod tych kochajacych inaczej było zrobione
        www.pardon.pl/artykul/5864/spray_ktory_ochroni_dziecko_przed_ksiedzem_zobacz
      • Gość: ell Re: Awantura o turystykę gejowską w Krakowie IP: *.eranet.pl 22.08.08, 12:17
        Zapomniałeś dodać wyrażenie kwantyfikujące "Niektórzy".
    • Gość: gostek Tęcza nad Krakowem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.08, 22:05
      Za mało zarobiono w tym sezonie i już jęki z kazdego rogu w
      Krakowie, jakby wypromować Kraków bardziej w świecie, co by go
      znowu najechano i po "trupach" ( najczęściej mnieszkańców) dobrego
      targu ubić!
    • kretowski Nie chcą podzielić losu pyrodziury - Poznania 24.08.08, 14:05
      Zresztą i bez tego poznań (specjalnie małą literą) nie podskoczy nigdy
      Krakowowi, bo mieszkańcy poznania to najgorsze tłuki i prymitywy w Polsce.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka