Gość: krakowiaczek Awantura o turystykę gejowską w Krakowie IP: *.chello.pl 31.07.08, 17:07 Tak, to prawda do Krakowa może przyjechać teraz każdy, także i ten, któremu niemiłosiernie capi z gęby pełnej gnijacych kłęków, szczególnie przy wygłaszaniu "złotych mmyśli". Odpowiedz Link Zgłoś
saszenka2 Re: Tęcza nad Krakowem 31.07.08, 17:22 PO uważnie punktuje każdy przypadek, kiedy PiS ma wspólne stanowisko z Napieralskim. Tym razem samo staje po stronie PiS-u i jakoś partii Tuska, podobno tak "nowoczesnej", "europejskiej", nie podoba się oferta skierowana do środowiska gejów i lesbijek. Po raz kolejny czytam wypowiedzi polityków pełne homofobii. Pani Tatara przoduje w nich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Lu Awantura o turystykę gejowską w Krakowie IP: 83.2.195.* 31.07.08, 18:35 Bardzo dobrze, ze wreszcie wlodarze zaczynaja zachowywac sie normalnie. Moze juz nie trzeba bedzie wstydzic sie przed znajomymi z zagranicy, ze jak chodza w Krolewsko-Stolecznym za reke po ulicy, czy - nie daj Boze! - caluja swojego partnera, to moga dostac po gebie. Ciasna mentalnosc naszego dumnego narodu moze wreszcie troszke zacznie sie zmieniac i nagle dotrze do niej, ze to jednak nie sa kosmici. Nadzieje zas ciezko widziec w mlodych ludziach, bo ci dawno juz siedza poza granicami ukochanej ojczyzny. A w Londynie nagle zauwazaja, z niemalym zdziwieniem czasem, ze tam geje mieszkaja razem pod jednym dachem, i sasiadom nie stwarza to zadnych problemow (nadal traktuja ich przyjaznie), ze chodza za reke gdzie tylko zechca i kiedy tylko zechca w miejscach publicznych okazuja sobie czulosc. Wiecej, miasto wychodzi im naprzeciw i stwarza dobre warunki do egzystencji. Ale tak dzieje sie w dojrzalym spoleczenstwie, nie wsrod ludzi w piaskownicy, umiejscowionej pod blokiem oczywiscie. U nas zas norma jest, ze wykluczeni geje traktowani sa przez "katopolo" iscie po chrzescijansku, z milosierdziem i zrozumieniem, objawiajacym sie rzucaniem w nich kamieniami. Coz, czlowiek to juz taki zawistny potwor, zdolny do kazdej krzywdy i potepien wobec Innego, motywowanych tym tylko, ze nie zdazyl/zdolal poznac Tegoz. Jakos nie widac zakochanych par tej samej plci na ulicach, tak jak nie widac ludzi na wozkach inwalidzkich w szkolach, autobusach czy dyskotekach. To tylko w tym kraju jest mozliwe, z wiadomych przyczyn - bynajmniej nie wylacznie natury finansowej. A jakos mozliwym jest, ze w przyjaznej Great Britain chociazby, tacy ludzie normalnie funkcjonuja na co dzien w spoleczenstwie, ciesza sie, zyja, bo wiedza, ze od innych moga sie spodziewac zrozumienia, szacunku i pomocy. Tylko i wylacznie tego. Pozdrawiam Was, dumny slowianski narodzie, Lola Lu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Duży Maju Tęcza nad Krakowem IP: *.multi-play.net.pl 31.07.08, 20:28 Jak to miasto "nie rozróżnia turystów na homoseksualnych i heteroseksualnych", skoro właśnie do tej drugiej i tylko dla niej przygotowuje specjalne materiały? Kto komu broni mieć takie, a nie inne poglądy seksualne? Kto broni mu przyjechać do Krakowa i wydawać swoje pieniądze? Takie posunięcia Krakowskiego Biura Festiwalowego to nie promocja Krakowa, ale promocja w Krakowie dysfunkcji umysłowej (homoseksualizmu). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cudotworca fotografia IP: *.adsl.highway.telekom.at 01.08.08, 20:43 To male lozeczko to dla adoptowanego pare dziecka. Chyba ze jakims cudem jeden z nich urodzil. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr Tęcza nad Krakowem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.08, 21:25 WYBORCZAKI! DLACZEGO KASUJECIE MOJE WPISY? CZY JAK ŚWINKI Z "FOLWARKU ZWIERZĘCEGO" DZIELICIE LUDZI NA RÓWNYCH I RÓWNIEJSZYCH? dr WWW krakow-www.blog.onet.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
nowak11 Nie mam nic przeciwko lesbijkom... 02.08.08, 16:04 ...ale gejów nie trawię! Nie można by zrobić akcji "Kraków - miasto lesbijek"?;))) Odpowiedz Link Zgłoś
bugmenot2008_2 Wśród pedofili niech się zareklamują. To też 04.08.08, 08:39 bogata klientela. Jak już być postępowym, to do końca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J. Zabytki dla wszystkich? Kogo obchodzą zabytki? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.08, 18:37 Przecież to oczywiste że oni potrzebują własnego przewodnika po mieście, gdzie będą zaznaczone odpowiednie kluby. Nie wyobrażacie sobie chyba, że geje będą się bawić w tych samych miejscach co dresiarze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arti Awantura o turystykę gejowską w Krakowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.08, 09:30 O co chodzi tym politycznym obroncom moralnosci? beda se te geje wsadzac na rynku? czy jak? :D :D :D debilizm polityków siega dna byle by tylko media cos napisaly zeby bylo czym sie poprzec przy nastepnych wyborach. Odpowiedz Link Zgłoś
alex-alexander Awantura o turystykę gejowską w Krakowie 14.08.08, 13:23 Geje sa kulturalniejsi od hetero, nie smierdza przepoconymi koszulami. Maja lepszy gust w ubieraniu sie, urzadzaniu mieszkania.Przykladow mozna mnozyc. Odpowiedz Link Zgłoś
henio56 może i w tym przypadku się to przyda ? 17.08.08, 10:43 bo to chyba pod tych kochajacych inaczej było zrobione www.pardon.pl/artykul/5864/spray_ktory_ochroni_dziecko_przed_ksiedzem_zobacz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ell Re: Awantura o turystykę gejowską w Krakowie IP: *.eranet.pl 22.08.08, 12:17 Zapomniałeś dodać wyrażenie kwantyfikujące "Niektórzy". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gostek Tęcza nad Krakowem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.08, 22:05 Za mało zarobiono w tym sezonie i już jęki z kazdego rogu w Krakowie, jakby wypromować Kraków bardziej w świecie, co by go znowu najechano i po "trupach" ( najczęściej mnieszkańców) dobrego targu ubić! Odpowiedz Link Zgłoś
kretowski Nie chcą podzielić losu pyrodziury - Poznania 24.08.08, 14:05 Zresztą i bez tego poznań (specjalnie małą literą) nie podskoczy nigdy Krakowowi, bo mieszkańcy poznania to najgorsze tłuki i prymitywy w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś