19.04.11, 18:24
Mam prozbe, dajcie namiar na sprawdzony catering w Warszawie?
Obserwuj wątek
    • agraffka30 Re: Catering 11.04.13, 12:03
      www.catering-hawelka.pl
      Sprawdzony na 100%, tym bardziej w moim przypadku, bo korzystałam z ich usług na różne okoliczności. Do tej pory pamiętam wyborny piknik na świeżym powietrzu z grillem i specjałami kuchni polskiej. Rzetelni, punktualni, kuchnia wprost przepyszna. Są w stanie zorganizować wszystko.
      • boob-oo Re: Catering 16.04.13, 08:55
        Jestem pod wrażeniem jakości usług jakie oferuje catering Hawelka. Zamowilam ich serwis przy okazji bankietu otwierajacego nowy oddział firmy. wszystko poszło bezbłędnie więc polecam
    • jedis00 Re: Catering 11.11.14, 14:03
      ja korzystałem już kilka razy z usług tej firmy firma cateringowa warszawa i byłem zawsze zadowolony, a imprezy nie należały do najłatwiejszych bo komunie, chrzciny i jakieś firmowe, także polecam smile
      • aloalo13 Re: Catering 07.01.16, 16:58
        Witam, moge w 100% polecic swoja mame, ktora jest szefem kuchni w podwarszawskiej restauracji, ktora rowniez organizuje cateringi. Jezeli interesuje Was pyszna, profesjonalna kuchnia a przy okazji atrakcyjna cena, to zapraszam wink nr kontaktowy 793 625 507
        • aximmaxim Re: Catering 02.02.16, 09:41
          Dobrym rozwiązaniem jest catering owocowy, są soki wyciskane ze świeżych owoców, np. jabłek. Takie soki dostarcza Take a Fruit, możesz sobie zerknąć na ich stronę, tam jest wszystko elegancko napisane. My zamawiamy do siebie do firmy również od nich pudełka owocowe. Różnica między naturalnym sokiem, a sokiem kartonikowym ze sklepu jest odczuwalna po pierwszym łyku.
    • sophia0290 Re: Catering 30.06.16, 12:56
      Dla przyszłych zainteresowanych: Polecam SpokoBOX! Firma prężnie się rozwija, widać, że to nie byle jaka firma. Mają fajnych Ambasadorów (Izabela Trojanowska, Dj Adamus), a posiłki naprawdę fajnie ułożone i smacznie doprawione!
      spokobox.eu/
    • katarzynaurla123 Re: Catering 26.07.16, 12:18
      pewnie! mam bardzo dobrą firmę cateringową Ma Passion z Ząbek koło Warszawy.
      Korzystam z ich usług już jakiś czas i prawdę mówiąc za każdym razem jedzenie jest bardzo smaczne. Od samego patrzenia człowiekowi już ślinka leci smile Wszystko pięknie podane smile pełen profesjonalizm!
      • leszekmarc Re: Catering 11.01.19, 22:34
        A próbowaliście smaków od Mateusza Gesslera? Wybitny catering, dieta pudełkowa, która zasmakować powinna wszystkim francuskim pieskom i osobom, które szukają po prsotu uczciwych dań! Naprawdę gorąco polecam.
    • pisarskapasja7 Re: Catering 28.06.18, 13:02
      Firma mniam mniam catering według mnie świadczy najlepsze usługi cateringu dietetycznego na terenie Warszawy. Korzystam już z ich dań od 2miesięcy i nie mam zamiaru przerywać wink. Warto spróbować wink
      • leszekmarc Re: Catering 14.12.18, 19:12
        Dla mnie tylko Warszawski Dzień - catering zdecydownaie bardzo dobrze przygotowywany, nie ma do czego się przyczepić no i smakuje wyśmienicie.
    • kinia1990 Re: Catering 26.01.20, 11:48
      Ja mogę polecić nice to fit you - chyba najnowocześniejszy catering z jakiego korzystałem.
      Wygodna i przejrzysta aplikacja na telefon umożliwia szybki wybór potrawy na dany dzień, które nam najbardziej nam odpowiadają. Mamy tam też ich zdjęcia, więc od razu wiemy co dostaniemy.

mic006 - to kod rabatowy nice to fit you 5% dzięki któremu obniżysz cenę zamówienia
      www.my127001.pl/mic006-kod-rabatowy-nice-to-fit-you-5/
    • gwezde Re: Catering 26.03.20, 12:20
      Na początku warto jest określić o jaki katering Ci chodzi.

Bo jest bardzo wiele firm kateringowych. Tylko, ze niektóre firmy kateringowe zajmują się organizowaniem niewielkich przyjęć. Niektóre firmy kateringowe organizują duże imprezy firmowe. No i nie ma się co tak do konca sugerowac ceną kateringu. Bo często niska cena równa się kiepska jakość serwowanego jedzenia.

Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie tutaj:
      www.e-konferencje.pl/artykul/konferencja-biznesowa-nie-zapomnij-o-cateringu/2962/

Na stronie jest kilka informacji jak wybrać odpowiedni katering.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka