mama.filipa 16.03.04, 07:55 Asiu i Weroniczko! Bardzo serdecznie dziękujemy za zabawki a szczególnie za liścik i obrazek namalowany przez Weroniczkę! Napisałam na priv. Pozdrawiamy bardzo serdecznie Przeszczęśliwy Filip + mama Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marzek2 Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 16.03.04, 15:50 Ja też się dołączam, zapomniałam podziękować, moim dziewczynkom bardzo podobały się lale i były takie przejęte, kiedy czytałam im prawdziwy list do nich! Marzena z Zuzią i Miką Odpowiedz Link Zgłoś
wenklara Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 16.03.04, 22:34 ja również się dołanczam do podziękowań za wspaniałą maskotkę grającą jest to jedyna rzecz w naszym pokoju której nie wolno nikomu ruszać i sti sobie w najlepszym miejscu na meblach a włączyć ja może tylko Patryk pozdrawiam i dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
smaja To my chcemy bardzo serdecznie podziękować 17.03.04, 09:16 Witajcie, Dziękuję za miłe słowa. Tak jak Wy sprawiłyście radość mojej córce, Weronika równieź chciała sprawić radośc Waszym dzieciom i podziękować za otrzymane karteczki. Cieszymy się, że sie udało. Korzystając z okazji, że wątek na razie nie jest usuwany chciałabym bardzo serdecznie podziekowac wszystkim mamom, które przesłały karteczki Weronice. Starałam się przesyłać podziękowania na Wasze prywatne adresy ale nie zawsze udawało mi się połączyć informacje z koperty z informacjami z mojej skrzynki mailowej a ponadto wcześniej odpowiadałam w wątku ale niestety został skasowany. Więc tą drogą jeszcze raz Wam dziękuję Magdo i Mateuszku z Krakowa karteczki dotarły(nie wiem jaki jest twój prywatny mail). Jedna z mam była zainteresowana z rzeczy na wymianę przyrządem do robienia baniek mydlanych- przepraszam ale nie mogę ustalić która (byc możę informacja o tym była w skasowanym watku)- prosiłabym o kontakt na adres gazetowy (przyrząd czeka). Zostało jeszcze troche różnych zabaweczek więc zapraszam. Pozdrawiam Was cieplutko Asia mama Weroniki Odpowiedz Link Zgłoś
oliwija Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 19.03.04, 18:03 Asiu!!!!!!!!! Weilkie dzięki za sprzęt do ciastoliny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ucałuj Weronikę i niech szybko wraca do zdrowia i psiapsiólek!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
kalpa Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 18.03.04, 12:44 Witaj Mamo Weroniki! Mam nadzieję, że już dobrze się macie. To właśnie ja jestem mama mateusza, Magda z Krakowa. I to właśnie my poprosiliśmy o przyrząd do robienia baniek. Jeśli to nie jest dla Was zbytni problem, oczywiście. Jęśli chciałybyście nam go podarować, to na priva podam adres. Dzękuję z gory kalpa Odpowiedz Link Zgłoś
aga7878 Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 18.03.04, 15:07 kalpa, napisałam do asii, że to ja prosiłam o ten przyrząd, a może prosiłyśmy obydwie , ale na 100% nie jestem pewna, nie chcąc narażać się na przykrości i nie będąc pewna przyrządu się "zrzekam" )) pozdrawiam cieplutko aga i grześ Odpowiedz Link Zgłoś
smaja Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 18.03.04, 15:44 Witajcie Agnieszko napisałam na priva i myślę, żę wyjaśniłam sprawę. Grześ dostanie płytkę tak jak to było moim zdaniem ustalone a Mateuszek i Mikołajek przyrząd. Pozdrawiam serdecznie Asia Odpowiedz Link Zgłoś
aga7878 Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 19.03.04, 19:04 nic do nie nie doszło Odpowiedz Link Zgłoś
aga7878 Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 19.03.04, 19:25 jednaK doszło, napisałam na priv Odpowiedz Link Zgłoś
mm_s Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 19.03.04, 23:40 Droga Asiu! Przepraszam Cię najmocniej, że piszę do Ciebie tak późno, z kilku przyczyn osobistych nie było mnie jakis czas w necie. Bardzo chciałabym Tobie i Twojej córci podziękować za prezencik dla Juli - bardzo-ale to bardzo się z niego ucieszyła Jeszcze raz serdecznie Wam obu dziękujemy i pozdrawiamy cieplutko!!! mm's i Juleczka Odpowiedz Link Zgłoś
smaja Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 22.03.04, 08:40 Witajcie, Cieszę się, żę Julci podobał się mały drobiazg. Kalpa i Aga przepraszam przesyłka nie wyszła ale zmogła mnie późna grypa albo przeziębienie wczesnowiosenne. Przesyłkę nadam w tym tygodniu. Pozdrawiam Asia Odpowiedz Link Zgłoś
wikipati SMAJA -ODEZWIJ SIE PROSZE... 22.03.04, 19:21 Asiu,mąż robił formatowanie dysku... Przepadł mi adres do Ciebie. Podaj go proszę jeszcze raz na gim@nett.pl Karteczki czekają od dawna ) pozdrawiam Was słonecznie i wiosennie Grażyna Odpowiedz Link Zgłoś
smaja podziękowanie 31.03.04, 16:08 Weronika dziekuje Tymkowi za karteczkę. Pozdrawiam serdecznie Asia mama Weroniki Odpowiedz Link Zgłoś