Dodaj do ulubionych

smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy!

16.03.04, 07:55
Asiu i Weroniczko!

Bardzo serdecznie dziękujemy za zabawki a szczególnie za liścik i obrazek
namalowany przez Weroniczkę!
Napisałam na priv.

Pozdrawiamy bardzo serdecznie

Przeszczęśliwy Filip + mama
Obserwuj wątek
    • marzek2 Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 16.03.04, 15:50
      Ja też się dołączam, zapomniałam podziękować, moim dziewczynkom bardzo podobały
      się lale i były takie przejęte, kiedy czytałam im prawdziwy list do nich!

      Marzena z Zuzią i Miką
      • wenklara Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 16.03.04, 22:34
        ja również się dołanczam do podziękowań za wspaniałą maskotkę grającą jest to
        jedyna rzecz w naszym pokoju której nie wolno nikomu ruszać i sti sobie w
        najlepszym miejscu na meblach a włączyć ja może tylko Patryk smile pozdrawiam i
        dziękuję
        • smaja To my chcemy bardzo serdecznie podziękować 17.03.04, 09:16
          Witajcie,
          Dziękuję za miłe słowa.
          Tak jak Wy sprawiłyście radość mojej córce, Weronika równieź chciała sprawić
          radośc Waszym dzieciom i podziękować za otrzymane karteczki. Cieszymy się, że
          sie udało.
          Korzystając z okazji, że wątek na razie nie jest usuwany chciałabym bardzo
          serdecznie podziekowac wszystkim mamom, które przesłały karteczki Weronice.
          Starałam się przesyłać podziękowania na Wasze prywatne adresy ale nie zawsze
          udawało mi się połączyć informacje z koperty z informacjami z mojej skrzynki
          mailowej a ponadto wcześniej odpowiadałam w wątku ale niestety został skasowany.
          Więc tą drogą jeszcze raz Wam dziękuję

          Magdo i Mateuszku z Krakowa karteczki dotarły(nie wiem jaki jest twój prywatny
          mail).

          Jedna z mam była zainteresowana z rzeczy na wymianę przyrządem do robienia
          baniek mydlanych- przepraszam ale nie mogę ustalić która (byc możę informacja o
          tym była w skasowanym watku)- prosiłabym o kontakt na adres gazetowy (przyrząd
          czeka).
          Zostało jeszcze troche różnych zabaweczek więc zapraszam.
          Pozdrawiam Was cieplutko
          Asia mama Weroniki
        • oliwija Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 19.03.04, 18:03
          Asiu!!!!!!!!!
          Weilkie dzięki za sprzęt do ciastoliny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ucałuj
          Weronikę i niech szybko wraca do zdrowia i psiapsiólek!!!!!!1
    • kalpa Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 18.03.04, 12:44
      Witaj Mamo Weroniki!
      Mam nadzieję, że już dobrze się macie. To właśnie ja jestem mama mateusza,
      Magda z Krakowa. I to właśnie my poprosiliśmy o przyrząd do robienia baniek.
      Jeśli to nie jest dla Was zbytni problem, oczywiście. Jęśli chciałybyście nam
      go podarować, to na priva podam adres.
      Dzękuję z gory
      kalpa
      • aga7878 Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 18.03.04, 15:07
        kalpa, napisałam do asii, że to ja prosiłam o ten przyrząd, a może prosiłyśmy
        obydwie smile, ale na 100% nie jestem pewna,
        nie chcąc narażać się na przykrości i nie będąc pewna przyrządu
        się "zrzekam" smile))

        pozdrawiam cieplutko
        aga i grześ
        • smaja Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 18.03.04, 15:44
          Witajcie
          Agnieszko napisałam na priva i myślę, żę wyjaśniłam sprawę.
          Grześ dostanie płytkę tak jak to było moim zdaniem ustalone a Mateuszek i
          Mikołajek przyrząd.
          Pozdrawiam serdecznie
          Asia
          • aga7878 Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 19.03.04, 19:04
            nic do nie nie doszło sad
          • aga7878 Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 19.03.04, 19:25
            jednaK doszło, napisałam na priv
    • mm_s Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 19.03.04, 23:40
      Droga Asiu!
      Przepraszam Cię najmocniej, że piszę do Ciebie tak późno, z kilku przyczyn
      osobistych nie było mnie jakis czas w necie. Bardzo chciałabym Tobie i Twojej
      córci podziękować za prezencik dla Juli - bardzo-ale to bardzo się z niego
      ucieszyła smile
      Jeszcze raz serdecznie Wam obu dziękujemy i pozdrawiamy cieplutko!!!
      mm's i Juleczka
      • smaja Re: smaja - karteczki - baaardzo dziękujemy! 22.03.04, 08:40
        Witajcie,
        Cieszę się, żę Julci podobał się mały drobiazg.
        Kalpa i Aga przepraszam przesyłka nie wyszła ale zmogła mnie późna grypa albo
        przeziębienie wczesnowiosenne. Przesyłkę nadam w tym tygodniu.
        Pozdrawiam Asia
        • wikipati SMAJA -ODEZWIJ SIE PROSZE... 22.03.04, 19:21
          Asiu,mąż robił formatowanie dysku... Przepadł mi adres do Ciebie.
          Podaj go proszę jeszcze raz na gim@nett.pl
          Karteczki czekają od dawna smile)

          pozdrawiam Was słonecznie i wiosennie
          Grażyna
          • smaja podziękowanie 31.03.04, 16:08
            Weronika dziekuje Tymkowi za karteczkę.
            Pozdrawiam serdecznie
            Asia mama Weroniki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka