Dodaj do ulubionych

Prosze o pomoc

30.04.13, 10:50
Ciężko mi prosić o pomoc ale sytuacja mnie do tego zmusza. Mam 18 lat i odżywiam się przez gastrostomie. Jest to kosztowne i nie starcza nam pieniędzy. Przyznano mi zasiłek 400zł. I od stycznia wraz z rodziną mieszkanie socjalne. Koszt odżywki wynosi mnie 300zł miesięcznie a jest to jedynie specjalny dodatek do przecierowych płynnych posiłków. Do tego leki i witaminy bo wykryto u mnie zaburzenia krążenia. Staram się nie obciążać rodziców ponieważ mam 4 rodzeństwa i nasze dochody nie przekraczają 1600zł miesięcznie. Jednak po opłaceniu wszystkich mediów zostaje ok. 500 na jedzenie i sierotki czystości. To bardzo niewiele dla 7 osobowej rodziny.
Nie proszę o pomoc dla siebie ale dla młodszego rodzeństwa bo mama już się zamartwia nowym rokiem szkolnym i wakacjami kiedy nie będzie mogła zapewnić dzieciom żadnej atrakcji.
Proszę o jakieś zabawki i może słodycze z okazji zbliżającego się dnia dziecka. U nas to raczej smutny dzień. A mały podarek w postaci zabawek do piaskownicy czy słodkości naprawdę nas ucieszy.
Proszę również o rzeczy do szkoły i ubrania.

Kontakt na maila:
Obserwuj wątek
  • bj32 Re: Prosze o pomoc 30.04.13, 12:59
   Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka pewnie pójdę z córką na spacer do parku. A do atrakcji wakacyjnych w tym roku będzie mogła zaliczyć wyłącznie wychodzenie do koleżanek na podwórko. Więc nie bardzo rozumiem, jakiej w tym konkretnym przypadku spodziewasz się pomocy...
   Co do reszty: Justyna podała Ci namiar oraz nie ma opcji "kontakt na maila". Nie prowadzimy działań utajnionych.
  • pablisia Re: Prosze o pomoc 08.05.13, 10:03
   Skontaktuj się z tą fundacją:
   www.fundacja.doz.pl/s/126
   Oni przyznają czasami osobom potrzebującym karty "podaruj zdrowie" do zrealizowania w aptece. Myślę, że warto spróbować.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka