07.07.05, 12:10
my tu piszem piszemy a tam ludzie umieraja- niestety to jest dopiero
tragedia pamietam NOwy York-dla nas to byla osobista tragedia i strach.....
a dzis moja przujaciolka rzezywa to samo z Londynem-ma tam syna dopiero co
w niedizle wysiadl w londynie
Obserwuj wątek
    • vaniliaa1 Re: londyn 07.07.05, 14:33
      ;-(
    • magdmaz Re: londyn 07.07.05, 15:05
      A my się tu często kłucimy o pie..oły.

      Moje Robaki:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=26013313
    • saba76 Re: londyn 07.07.05, 17:33
      my też sie martwimy o naszych kuzynów ,ktorzy tam mieszkają ,o nmoją ciocie i
      wojka ,ktorzy są jego mieszkancami od czasów wojny i calą ich rodzine
    • aqua696 Re: londyn 07.07.05, 20:01
      jestem za kara smierci dla terrorystow
      tyle lez
      tyle cierpieniema wytlumaczenia
      • nikpat :-( a dzis Krystian tam pojechal i rodzice maja go 07.07.05, 20:14
        odebrac zeby pojechac do Szkocji
        • aqua696 Re: :-( a dzis Krystian tam pojechal i rodzice ma 07.07.05, 20:26
          NIKpat napewno nic mu sie nie stalo fizycznie niestety na psychice pozostanie
          slad na cle zycie.......
          • olimey Re: :-( a dzis Krystian tam pojechal i rodzice ma 07.07.05, 20:33
            co za koszmarsad
            3mam kciuki żeby było dobrze
            pozdrawiam
            E
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka