aqua696
07.07.05, 12:10
my tu piszem piszemy a tam ludzie umieraja- niestety to jest dopiero
tragedia pamietam NOwy York-dla nas to byla osobista tragedia i strach.....
a dzis moja przujaciolka rzezywa to samo z Londynem-ma tam syna dopiero co
w niedizle wysiadl w londynie