Dodaj do ulubionych

Bebilon Pepti 2 oddam

09.09.05, 22:00
No właśnie, może ktoś by chciał? Puszka otwarta 2 tygodnie temu (zrobiona
była 1 porcja mleka), trzymana w lodówce. Marysia zastrajkowała w kwestii
karmienia butelką, więc się nam nie
przyda. Jestem z W-wy.
Pozdrawiam
Monika
Obserwuj wątek
    • odojoachim Re: Bebilon Pepti 2 oddam 09.09.05, 22:35
      napisałam na privawink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka