monikaj21
09.09.05, 22:00
No właśnie, może ktoś by chciał? Puszka otwarta 2 tygodnie temu (zrobiona
była 1 porcja mleka), trzymana w lodówce. Marysia zastrajkowała w kwestii
karmienia butelką, więc się nam nie
przyda. Jestem z W-wy.
Pozdrawiam
Monika