Dodaj do ulubionych

gorąca prośba

20.09.05, 14:05
Z wdzięcznością przyjmę kapciuszki dla córci,długość stópki 14,5cm.Chodzi
biedna po domku w przymałych sandałkach po lecie,a w tej chwili 15zł,żeby jej
kupić to dla mnie fortuna...Nie mamy też butków na zimę(mieszkamy na wsi,więc
bardzo chętnie przyjęłabym kalosze,już zaczyna się tu robić błoto po
kostki),rajstopciów,kombinezonu,chociażby takiego na podwórko i wszelakich
cieplejszych rzeczy...Wszystko może być takie typowo na podwóro,ale jakby
ktoś miał takie "wyjazdowe"(zakupy,lekarz,wizyta u rodzinki,czy chociażby
kawka u znajomej-często jesteśmy w mieście) to się już chyba posikam ze
szczęściasmileW tej chwili mam 2złote w portfelu do końca miesiąca,więc nie mogę
pokryć nawet kosztów wysyłki sad(( ale po pierwszym mogę wyskrobać,zawsze to
mniej niż za rzeczy w lumpeksie...
Obserwuj wątek
    • milenamuha aha! rozm.98 20.09.05, 14:06
      • 26magda3 Re: aha! rozm.98 20.09.05, 14:13
        podaj rozmiar nóżki - myślę, że jakieś kapcie po moim synku znajdę - on nie
        miał typowo chłopięcych więc powinny być dobre i dla dziewczynki
        • milenamuha Re: aha! rozm.98 20.09.05, 14:30
          ma stópkę długości 14,5cm,można odmierzyć tej długości patyczek i wsadzić w
          butek,bo rozmiar to będzie chyba 22?Nie kupowałam jej butków jakiś czas,więc
          nie mam dokładnie pojęcia...
          • 26magda3 ok 20.09.05, 14:44
            napisz mi na adres gazetowy swój adres - mam kapcie jedne na teraz i drugie
            rozmiar większe. Mam też butki jesienne dla dziewczynki rozmiar 24 (raczej będą
            na wiosnę niz na teraz), ale mocno schodzone - daj znać czy chcesz

            czekam na adres

            magda
    • agniesia33 napisz mi adres na agniesia33@gazeta.pl 20.09.05, 15:49
      • 26magda3 problemy z pocztą gazetową więc 20.09.05, 18:00
        napisz mi adres na: magdalenadabek@interia.pl

        kapcie juz czekająsmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka