Dodaj do ulubionych

Monitor warszawa

06.03.06, 11:32
może ma ktoś niepotrzebny monitor stan obojetny pilnie potrzebny
bartosz
kontakt bartosz1210@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • karolcia56 Re: Monitor warszawa 06.03.06, 18:24
      witaj.wiem ze moj szwagier mial jakis monitor,ale niestety nie dziala(trzeba
      wymienic jakas czesc ktora kosztuje grosze,ale nie chcial sie bawic)jestes
      zainteresowany??jesli tak napisz na karolcia22-83@tlen.pl bo post zniknie a ja
      zapomne sprawdzic.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka