Dodaj do ulubionych

przyjme materialy (ścinki),wstążki,papier kolorowy

13.03.06, 10:11
jw.ścinki kolorowych materialów lub jednokolorowych,wstążki (takie wiecie z
kwiatków które na dzień kobiet np dostalyście smile ) różny papier
kolorowy,jakieś koraliki wam niepotrzebne, bibułę,tasiemki.

Wszystko co sie przyda do robienia kartek pocztowych.Chyba znalazłam sobie
zajecie.Produkcja ruszyla smile

Jakbyście mialy to bardzo was prosze.Odp na gazetowy albo tu.Pozdrawiam i z
góry dziekuje.
Obserwuj wątek
    • tweens Re: przyjme materialy (ścinki),wstążki,papier kol 13.03.06, 11:09
      Pochwal się Jak zdobyłaś te robotkę?Sama chętnie bym jakieś chałupnictwo podłapała.
      • vaniliaa1 Re: przyjme materialy (ścinki),wstążki,papier kol 13.03.06, 11:12
        aniu podaj mi adres na privv. powinnam miec troche wstazek i takich eroznych co
        mi jeszcze po slubach zostalysmile)
        interesowal by Cie utwarsdzany tiul????
        i prosilabym o pokrycie kosztow przesylki, bo poki co nie mam za cosad
      • annamalgorzata25 robie sama w domu a potem 13.03.06, 11:34
        we wlasnym zakresie bede kombinowac zeby sprzedac
    • lakie Re: przyjme materialy (ścinki),wstążki,papier kol 13.03.06, 11:14
      ja juz coś znalazłam smile


      lakie.bobasy.pl
      GG 1930647 smile Mam już WIZYTÓWKĘ!!! smile
    • blamblam Re: przyjme materialy (ścinki),wstążki,papier kol 20.03.06, 10:07
      ja znalazłam trochę rzeczy ktore mogły by Ci sie rpzydać jezeli to jeszcze
      aktualne. napisz do mnie na priv jeśli jesteś zainteresowana
      • lakie Re: przyjme materialy (ścinki),wstążki,papier kol 20.03.06, 10:28
        blamblam napisałam do Ciebie na priv smile

        Kasia

        lakie.bobasy.pl
        GG 1930647 smile Mam już WIZYTÓWKĘ!!! smile
    • ulala.v lakie 20.03.06, 14:22
      mogłabym prosić adres annamałgorzata25 na priv? Kiedyś w którymś wątku pisałaś,
      że jakby co to dysponujesz adresem. Mam kolorowe kartki formatu A4.
      • lakie wysłałam :) 20.03.06, 16:00
        wysłąlam na priv smile

        Kasia

        lakie.bobasy.pl
        GG 1930647 smile Mam już WIZYTÓWKĘ!!! smile
        • escribir poproszę o adres 20.03.06, 19:27
          Umówiłam sie z annąmałgorzatą, ze jej wyslę tiulową sukienkę na karteczki, ale
          w pomroczności nie wziełam od niej adresu
          moze mi ktos podać?
          • escribir już mam. 20.03.06, 19:40

            • mircea to ja też poproszę o adres-na pewno coś znajdę :) 21.03.06, 11:27
              • lakie Re: to ja też poproszę o adres-na pewno coś znajd 21.03.06, 11:57
                mircea, jakby Ani już na necie nie było to ja służę adresem, zastukaj do mnie na gg albo daj znac na maila smile

                Kasia

                lakie.bobasy.pl
                GG 1930647 smile Mam już WIZYTÓWKĘ!!! smile
    • vaniliaa1 Re: przyjme materialy (ścinki),wstążki,papier kol 21.03.06, 11:36
      mam nadzieje ze paczuszka dzis wyjdzie smile)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka