Dodaj do ulubionych

Pomoge,woj.lubuskie

23.09.06, 11:14
Mam duzo rzeczy do oddania od maluszka po dorosle osoby,czy jest ktos z
przygranicznych miast,kto potrzebuje?
Piszcie na maila gazetowego.
Pozdarwiam.
Ewa
Obserwuj wątek
    • marta_19844 Re: Pomoge,woj.lubuskie 23.09.06, 13:02
      a istnieje mozliwosc wysylki szukam dla chlopca 98-110cm lu 38-40 dla doroslej
      pokryje przesylke
      • aleksandraeva do marta_19844 23.09.06, 17:37
        Istnieje-napisz na priv.Nie mieszkam w Polsce dlatego tak wyjechalam z
        przygranicznymi miastami.
      • kacpersky4 Re: Pomoge,woj.lubuskie 23.09.06, 18:08
        Może znajdzie się coś dla chłopca na rozmiar 74/80 ?
        Mogę pokryć koszt przesyłki, jestem z Gorzowa.
    • lucia1 Re: Pomoge,woj.lubuskie 23.09.06, 18:14
      Napisałam na priv smile
      • marta_19844 Re: Pomoge,woj.lubuskie 24.09.06, 09:58
        napisalam na priv
    • aleksandraeva Do tych co napisaly na priv. 25.09.06, 08:23
      Dostalam bardzo duzo maili,neistety nie wszystkim moge pomoc,wiec odpisuje
      tylko na te prosby ktore jestem wstanie spelnic ,aczkolwiek nie kasuje maili i
      jak mi bede cos miala to najwyzej odezwe sie w pozniejszym terminie.
      Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka