aleksandraeva 23.09.06, 11:14 Mam duzo rzeczy do oddania od maluszka po dorosle osoby,czy jest ktos z przygranicznych miast,kto potrzebuje? Piszcie na maila gazetowego. Pozdarwiam. Ewa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marta_19844 Re: Pomoge,woj.lubuskie 23.09.06, 13:02 a istnieje mozliwosc wysylki szukam dla chlopca 98-110cm lu 38-40 dla doroslej pokryje przesylke Odpowiedz Link Zgłoś
aleksandraeva do marta_19844 23.09.06, 17:37 Istnieje-napisz na priv.Nie mieszkam w Polsce dlatego tak wyjechalam z przygranicznymi miastami. Odpowiedz Link Zgłoś
kacpersky4 Re: Pomoge,woj.lubuskie 23.09.06, 18:08 Może znajdzie się coś dla chłopca na rozmiar 74/80 ? Mogę pokryć koszt przesyłki, jestem z Gorzowa. Odpowiedz Link Zgłoś
aleksandraeva Do tych co napisaly na priv. 25.09.06, 08:23 Dostalam bardzo duzo maili,neistety nie wszystkim moge pomoc,wiec odpisuje tylko na te prosby ktore jestem wstanie spelnic ,aczkolwiek nie kasuje maili i jak mi bede cos miala to najwyzej odezwe sie w pozniejszym terminie. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś