07.08.05, 22:06
Sprzedam wanienke na stojaku, z boku boczne schowki na przybory,
u góry przewijak
Stan idealny 60 zł
O szczególy prosze na poczte amelka72@NOSPAM.gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • amelka72 Re: Wanienka 12.08.05, 14:06
      Nadal aktualne
    • amelka72 Re: Wanienka 27.08.05, 21:25
      jeszcze cały czas aktualne
      Polecam naprawde warto

      Pozdrawiam
    • amelka72 Re: Wanienka 04.09.05, 21:55
      bardzo aktualne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka