amelka72 07.08.05, 22:06 Sprzedam wanienke na stojaku, z boku boczne schowki na przybory, u góry przewijak Stan idealny 60 zł O szczególy prosze na poczte amelka72@NOSPAM.gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
amelka72 Re: Wanienka 27.08.05, 21:25 jeszcze cały czas aktualne Polecam naprawde warto Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś