24.09.06, 21:01
Cześć! Mam nadzieję żę nie macie mnie jeszcze dosyć.Ale mały śpi a ja nie mam
co robic bo oczywiście stary w pracy.Ale nie o tym.
Gdybyście słyszały o castingach dla maluchów to dajcie znać.Z chęcią bym
poszla z małym.Dzieki.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka