marabr 24.09.06, 21:01 Cześć! Mam nadzieję żę nie macie mnie jeszcze dosyć.Ale mały śpi a ja nie mam co robic bo oczywiście stary w pracy.Ale nie o tym. Gdybyście słyszały o castingach dla maluchów to dajcie znać.Z chęcią bym poszla z małym.Dzieki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj