2009wa-wa 20.12.09, 22:09 Wszystkim zycze Wesolych Swiat i duzo prezentow pod choinka. www.chwilkawytchnienia.com/Boze_Narodzenie/Oplatek.htm Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jasneniebo Re: WESOLYCH SWIAT 20.12.09, 23:24 Kochani wszelkiej pomyślności, samych sukcesów i cudownych Świąt Bożego Narodzenia. Na Nowy 2010 Rok szczęścia, pogodnych dni i uśmiechu każdego dnia . Pozdrawiam bardzo serdecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
latika101 Re: WESOLYCH SWIAT 21.12.09, 17:08 Hej Hej , Ja życzę spokoju , odpoczynku , czasu z bliskim i ciekawych , dobrych ludzi dookoła Ciebie , no i oczywście jak najwiecej wakacji na goracych plażach Hurgady :-) Odpowiedz Link Zgłoś
ka_ja1 Re: WESOLYCH SWIAT 21.12.09, 22:36 Wszystkiego naj,naj z okazji Świąt wszystkim Forumowiczom:) Odpowiedz Link Zgłoś
sherezada_only Re: WESOLYCH SWIAT 23.12.09, 22:16 chociaż od dawna nie udzielam się na forum....ale śledzę,śledzę cały czas wątki.dzisjaj wybrałam ten "najbezpieczniejszy" to i ja przyłączam się do życzeń świąteczno-noworocznych.życzę wszystkim radości tych dużych jak i tych małych ,duuuuużo zdrówka,spełnienia najskrytszych waszych marzeń i innego a zarazem lepszego 2010 roku (tego to i ja sobie sama życzę)...ach zapomniałam i udanych przyszłorocznych wakacij-nawet w Egipcie.pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
anku_sp Re: WESOLYCH SWIAT 24.12.09, 09:26 Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę WSZYSTKIM wielu radosnych przeżyć, spotkań z bliskimi, odpoczynku od wyzwań życia codziennego, a dni Nowego 2010 Roku niech będą dla WSZYSTKICH tak piękne i szczęśliwe, jak w WASZYCH najskrytszych marzeniach. Odpowiedz Link Zgłoś