Dodaj do ulubionych

WESOLYCH SWIAT

20.12.09, 22:09
Wszystkim zycze Wesolych Swiat i duzo prezentow pod choinka.
www.chwilkawytchnienia.com/Boze_Narodzenie/Oplatek.htm
Obserwuj wątek
    • jasneniebo Re: WESOLYCH SWIAT 20.12.09, 23:24
      Kochani wszelkiej pomyślności, samych sukcesów i cudownych Świąt Bożego
      Narodzenia. Na Nowy 2010 Rok szczęścia, pogodnych dni i uśmiechu każdego dnia .
      Pozdrawiam bardzo serdecznie.
    • latika101 Re: WESOLYCH SWIAT 21.12.09, 17:08
      Hej Hej , Ja życzę spokoju , odpoczynku , czasu z bliskim i
      ciekawych , dobrych ludzi dookoła Ciebie , no i oczywście jak
      najwiecej wakacji na goracych plażach Hurgady :-)
      • ka_ja1 Re: WESOLYCH SWIAT 21.12.09, 22:36
        Wszystkiego naj,naj z okazji Świąt wszystkim Forumowiczom:)
    • sherezada_only Re: WESOLYCH SWIAT 23.12.09, 22:16
      chociaż od dawna nie udzielam się na forum....ale śledzę,śledzę cały
      czas wątki.dzisjaj wybrałam ten "najbezpieczniejszy" to i ja
      przyłączam się do życzeń świąteczno-noworocznych.życzę wszystkim
      radości tych dużych jak i tych małych ,duuuuużo zdrówka,spełnienia
      najskrytszych waszych marzeń i innego a zarazem lepszego 2010 roku
      (tego to i ja sobie sama życzę)...ach zapomniałam i udanych
      przyszłorocznych wakacij-nawet w Egipcie.pozdrawiam
    • anku_sp Re: WESOLYCH SWIAT 24.12.09, 09:26
      Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
      życzę WSZYSTKIM wielu radosnych przeżyć,
      spotkań z bliskimi, odpoczynku od wyzwań życia codziennego,
      a dni Nowego 2010 Roku niech będą dla WSZYSTKICH tak piękne i
      szczęśliwe,
      jak w WASZYCH najskrytszych marzeniach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka