25.01.05, 18:37
Czy ktos zna lub ma jakies informacje na temat instruktora nurkowania, ktory
zwie sie Sayed, mieszka w hrg, pracuje w El Gounie w centrum nurkowym Dive
Tribe?
Obserwuj wątek
    • kotekj Re: Sayed 05.03.05, 19:48
      a jak wyglada? czy ma wasy i jest dosyc niski? bo mam takiego kolege, ostatnio
      przenisol sie do hurghady wiec go nie widzialam.byc moze to zupelnie nie ten,
      ktorego znasz, ale moze moge pomoc.mieszkam w elgounie!
      • reniaw3 Re: Sayed 07.03.05, 09:44
        Przepraszam, że sie wtrąciłam do Waszej rozmowy, ale chciałam się przy okazji
        zapytać, czy wiesz coś może o hotelu Panorama?Ja jade tam w lipcu i juz mam
        wszystko poopłacane,ale opinii na temat tego hotelu jest bardzo mało i są
        bardzo różne!A tak wogóle to skoro tam mieszkasz, to mam wielką nadzieję ze się
        zobaczymy i chętnie, jeśli tylko coś będziesz potrzebowała z Polski to Ci
        przywiozę.Pozdrawiam Renia
        • kotekj do reni! 07.03.05, 11:24
          masz mejla!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka