Dodaj do ulubionych

Sharming Inn-13.09

IP: 212.160.172.* 30.08.05, 13:49
Czy moze ktos był tam i może coś na ten temat powiedzieć? A moze ktos sie
wybiera w tym samym terminie ?
Obserwuj wątek
    • binki1 Re: Sharming Inn-13.09 30.08.05, 14:17
      Na forum hotele jest opis

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14938&w=28131515
    • Gość: Luca Re: Sharming Inn-13.09 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 21:26
      Właśnie wrociliśmy i byliśmy w tym hotelu.Hotel nie zasługuje na 4* ,piekne są
      tu przede wszystkim BASENY ogromne i czyściutka woda .Pokoje obszerne ale nie
      są zbyt zadbane,wyżywienie też nie za bardzo.Uwaga przy HB do kolacji nie ma
      napojów, trzeba sobie kupić.Byliśmy z dziećmi i niestety czarna rozpacz nas
      ogarnęła ,bo nasze dzieciaczki niejatki nic jeść nie chciały. Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka