Gość: Anka Ww IP: 212.160.172.* 30.08.05, 13:49 Czy moze ktos był tam i może coś na ten temat powiedzieć? A moze ktos sie wybiera w tym samym terminie ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
binki1 Re: Sharming Inn-13.09 30.08.05, 14:17 Na forum hotele jest opis forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14938&w=28131515 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luca Re: Sharming Inn-13.09 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 21:26 Właśnie wrociliśmy i byliśmy w tym hotelu.Hotel nie zasługuje na 4* ,piekne są tu przede wszystkim BASENY ogromne i czyściutka woda .Pokoje obszerne ale nie są zbyt zadbane,wyżywienie też nie za bardzo.Uwaga przy HB do kolacji nie ma napojów, trzeba sobie kupić.Byliśmy z dziećmi i niestety czarna rozpacz nas ogarnęła ,bo nasze dzieciaczki niejatki nic jeść nie chciały. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś