Gość: mała-mi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.05, 22:37 Czy w Egipcie go obchodzą? A święto zmarłych? Czy 1 listopad to u nich święto?? Wygląda na no ze tam będą w tym dniu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
buterfly5 Re: haloween 02.10.05, 22:42 oj ale Ci zazdroszczę! Spędzałam w Hurghadzie przełom paźdz. i listopada trzy lata temu. Cudowne uczucie wylegiwać się na plaży zamiast marznąć na cmentarzu;) Jeśli chodzi o heloween, spędzaliśmy go w Calypso. Rewelacyjna impreza. Super wystrój, atmosfera, mnóstwo przebierańców i pyszne jedzonko. Wspominam baaaaardzo dobrze:) Odpowiedz Link Zgłoś
buterfly5 Re: haloween 02.10.05, 22:43 aha... 1 listopada to dla nich zwykły dzień... Odpowiedz Link Zgłoś