IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.05, 22:37
Czy w Egipcie go obchodzą? A święto zmarłych?
Czy 1 listopad to u nich święto??
Wygląda na no ze tam będą w tym dniu.
Obserwuj wątek
    • buterfly5 Re: haloween 02.10.05, 22:42
      oj ale Ci zazdroszczę! Spędzałam w Hurghadzie przełom paźdz. i listopada trzy
      lata temu. Cudowne uczucie wylegiwać się na plaży zamiast marznąć na
      cmentarzu;) Jeśli chodzi o heloween, spędzaliśmy go w Calypso. Rewelacyjna
      impreza. Super wystrój, atmosfera, mnóstwo przebierańców i pyszne jedzonko.
      Wspominam baaaaardzo dobrze:)
    • buterfly5 Re: haloween 02.10.05, 22:43
      aha... 1 listopada to dla nich zwykły dzień...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka