birimba 03.09.06, 17:22 witam! czy to prawda, ze za wizę należy płacić nowymi dollarami wydanymi po 2000r.? z gory dziekuję za info Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
techmaster2004 Re: opłata za wizę 03.09.06, 17:59 To nie jest prawdą. Płaciłam nowymi i starymi dolarami. Odpowiedz Link Zgłoś
la_salsa Re: opłata za wizę 13.09.06, 17:52 zgadza sie zadnych problemów. Tylko na lotnidku w Sharmie gosc nie chciał przyjąc ode mnie 1$ dolarowych banknotów, podobno taki przepis. A wiza 15$ i ani centa wiecej. Odpowiedz Link Zgłoś
babee84 Re: opłata za wizę 14.09.06, 09:55 Ja za wize w Hurghadzie w lipcu płaciłam 20$ Odpowiedz Link Zgłoś
la_salsa Re: opłata za wizę 14.09.06, 14:34 Moze oplata za wize zalezy od regionu. Bo jesli tylko nie wyjezdza sie poza Synaj to wiza kosztuje wtedy tylko 5$ Odpowiedz Link Zgłoś
al1234 Re: opłata za wizę 14.09.06, 14:53 Opłata za wizę "Sinai only" wogóle nie kosztuje. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=622&w=47940236&a=47999125 Odpowiedz Link Zgłoś
woktjek Re: opłata za wizę 14.09.06, 18:41 A ja 27.08.2006 o 1.30 w nocy za wizę w Hurgadzie płaciłem 15$. Kupowałaś od rezydenta, czy w okienkach (budkach) bankowych (jest ich chyba 4-5 i są po prawej stronie w hali przylotów po wyjściu z autobusu). Jak od rezydent. Nas rezydent skierował do tych okienek i wszyscy płacili po 15$ Odpowiedz Link Zgłoś
babee84 Re: opłata za wizę 15.09.06, 15:10 My także płacilismy za wizy w okienkach po prawej stronie. Troche to dziwne, ze my płacilismy 20$ a wy 15$... Odpowiedz Link Zgłoś
annie2003 Re: opłata za wizę 15.09.06, 16:17 cena wizy jest tylko jedna, niezależnie od regionu Egiptu - 15$ i ani centa więcej. wszystkie inne ceny są sztucznie wymuszane przez biura podróży. wiza "sinay only" jest bezpłatna. Odpowiedz Link Zgłoś