Dodaj do ulubionych

opłata za wizę

03.09.06, 17:22
witam! czy to prawda, ze za wizę należy płacić nowymi dollarami wydanymi po
2000r.? z gory dziekuję za info
Obserwuj wątek
    • techmaster2004 Re: opłata za wizę 03.09.06, 17:59
      To nie jest prawdą. Płaciłam nowymi i starymi dolarami.
      • birimba Re: opłata za wizę 03.09.06, 23:45
        i wszystko jasne!
        • la_salsa Re: opłata za wizę 13.09.06, 17:52
          zgadza sie zadnych problemów. Tylko na lotnidku w Sharmie gosc nie chciał
          przyjąc ode mnie 1$ dolarowych banknotów, podobno taki przepis. A wiza 15$ i
          ani centa wiecej.
          • babee84 Re: opłata za wizę 14.09.06, 09:55
            Ja za wize w Hurghadzie w lipcu płaciłam 20$
            • la_salsa Re: opłata za wizę 14.09.06, 14:34
              Moze oplata za wize zalezy od regionu. Bo jesli tylko nie wyjezdza sie poza
              Synaj to wiza kosztuje wtedy tylko 5$
              • al1234 Re: opłata za wizę 14.09.06, 14:53
                Opłata za wizę "Sinai only" wogóle nie kosztuje.

                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=622&w=47940236&a=47999125
            • woktjek Re: opłata za wizę 14.09.06, 18:41
              A ja 27.08.2006 o 1.30 w nocy za wizę w Hurgadzie płaciłem 15$. Kupowałaś od
              rezydenta, czy w okienkach (budkach) bankowych (jest ich chyba 4-5 i są po
              prawej stronie w hali przylotów po wyjściu z autobusu). Jak od rezydent. Nas
              rezydent skierował do tych okienek i wszyscy płacili po 15$
              • babee84 Re: opłata za wizę 15.09.06, 15:10
                My także płacilismy za wizy w okienkach po prawej stronie. Troche to dziwne, ze
                my płacilismy 20$ a wy 15$...
                • annie2003 Re: opłata za wizę 15.09.06, 16:17
                  cena wizy jest tylko jedna, niezależnie od regionu Egiptu - 15$ i ani centa
                  więcej. wszystkie inne ceny są sztucznie wymuszane przez biura podróży.
                  wiza "sinay only" jest bezpłatna.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka