Dodaj do ulubionych

próbki mleka

14.11.05, 12:40
czy mozna gdzies dostac próbki mleka nastepnego? chodzi mi o bebiko i bebilon.
Obserwuj wątek
    • bea-ta Re: próbki mleka 14.11.05, 12:53
      Zadzwoń lub napisz do serwisu konsumenta Nutrici i tam zapytaj
      www.nutricia.pl/kontakty.php. Beata
      • mama_ali Re: próbki mleka 14.11.05, 14:14
        Jak wyżej, mi przysłali bardzo szybko
        • przeciwcialo Re: próbki mleka 14.11.05, 14:15
          Dziekuje. Napisze jeszcze dziś.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka