Dodaj do ulubionych

Bóle brzucha

09.03.06, 17:14
Bardzo proszę o radę jakie badania diagnostyczne mogę przeprowadzić u mojej
6letniej córki.Od roku Kamila skarży się na bóle brzucha,czasami bardzo
silne.Miała robione usg jamy brzusznej-bez zmian kał na pasożyty -również w
porządku morfologia,mocz,cukier-też bez zmian.Poziom Helicobactera w
normie.Kamila jest szczupła- przy prawidłowym wzroście waży 18kg.Od września
zaczęła chodzić do przedszkola i w tej chwili jest znowu chora
(8raz)-infekcja w obrębie górnych dróg oddechowych.Od pewnego zaczęła się
bardziej pocić-pot ma intensywny zapach.Proszę o radę jakie badania można
jeszcze zrobić
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka