aga330
27.02.07, 12:13
Zawróce wam głowę po raz kolejny.moje dziecko od kilku dni zje butelkę ale tylko wtedy jak mleko jest zimne'Nie może być letnie.martwi mnie to że może źle wpłynąć na brzuszek.nic ją nie boli nie płacze śpi całą noc ale próby podania ciepłego jedzenia kończą się krzykiem.ledwo ciepłe też krzyk.przegłodziłam ją i też nie zjadła.tylko zimne.czy spotkałyście się z tym? Bo ja nie.