dana2004
02.10.07, 16:54
Witam,
mój synek ma 13 miesięcy, do 1 roku zycia karmiony był Bebiko 2 Ha.
Po skończeniu roczku pediatra kazał podawć mi mleko 3, niesety wtedy
wystapiło uczulenie, Alergolog stwierdził wzmozone rogowacenie
mieszkowe i nakazał ograniczy cpodawanie mleka do 1 razu dziennie,
ale to równiez nie pomagało. Ostatnio inny lekarz - nie pediatra
zaproponował karmienie mlekiem sojowym. Które mleko wybrać?
Dziękuję
Pozdrawiam