Dodaj do ulubionych

mleko sojowe

02.10.07, 16:54
Witam,

mój synek ma 13 miesięcy, do 1 roku zycia karmiony był Bebiko 2 Ha.
Po skończeniu roczku pediatra kazał podawć mi mleko 3, niesety wtedy
wystapiło uczulenie, Alergolog stwierdził wzmozone rogowacenie
mieszkowe i nakazał ograniczy cpodawanie mleka do 1 razu dziennie,
ale to równiez nie pomagało. Ostatnio inny lekarz - nie pediatra
zaproponował karmienie mlekiem sojowym. Które mleko wybrać?

Dziękuję

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • jkorszen Re: mleko sojowe 03.10.07, 10:27
      bebiko sojowe. slyszalam, ze smaczniejsze od tych z apteki.
    • dana2004 Re: mleko sojowe 03.10.07, 14:44
      Z tego co wiem nie ma mleka Bebiko sojowe 3 - czyli po 1 roku życia.

      Niesety:-(
    • barbara.gierowska Re: mleko sojowe 05.10.07, 14:08
      Witam,
      Uwazam,ze w tym wypadku mleko sojowe to
      racjonalny wybór
      www.nutricia.pl/produkty_marki.php?brand=BEBIKO&grupa=Preparaty_mlek&agree_feeding=1
      Mozna podac oba w/w preparaty
    • dana2004 Re: mleko sojowe 05.10.07, 16:41
      Dziękuję

      Do tej pory myslałm że dla dzieci [powyżej 1 roku zycia trezba
      podawać mleko oznaczone cyfrą 3.

      Dziękuję spróbujemy!

      Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka