Dodaj do ulubionych

pluje nutramigenem

09.11.07, 13:35
Moje dziecko ma nietolerancje laktozy, bardzo slabo przybiera i
pediatra zalecił dokarmianie. Przepisał nutramigen. Ale dziecko
strasznie się krzywi i wypluwa... Czy jest szansa, że się przekona?
Czy to znaczy, że mam prosić o receptę na inne mleko?
Obserwuj wątek
    • dorota_ck Re: pluje nutramigenem 09.11.07, 21:53
      Witam!
      Moja córcia nie zaakceptowała nutramigenu, nie pomogło nawet dosładzanie glukozą
      jak kazał pediatra. Teraz jest na bebilonie pepti, też nie je go z miłą chęcią
      ale przynajmniej coś tam zjada. Jak nie przyzwyczai się do nutramigenu to poproś
      o receptę na bebilon pepti jest trochę lepszy w smaku. Pozdrawiam.
      • edit38 Re: pluje nutramigenem 10.11.07, 07:56
        Nie próbowałam Bebilonu Pepti więc nie wiem jaki ma smak ale z tego co słyszałam
        to bardzo podobny do Nutramigenu.
        Moja córeczka również nie chciała Nutramigenu i obecnie jest na Isomilu (wg
        mojego smaku całkiem niezły) Na początku też niezbyt chętnie go jadła ale się
        przekonała chociaż nie je tak chętnie jak jadła Bebiko
        • shorthair Re: pluje nutramigenem 10.11.07, 17:17
          Mój synek pije Bebilon pepti, ponieważ pojawiły się krostki skazowe
          na policzkach spróbowałam dać mu Nutramigen - za nic nie chciał go
          pić, wyczuwał nawet jedną miarkę w butelce ( a daje 4 miarki
          proszku), więc dalej jesteśmy na Bebilonie...
          • sandraa3 Re: pluje nutramigenem 10.11.07, 20:26
            Udało się :) Pierwsze dwa razy pół na pół z moim mlekiem, a za
            trzecim już butla bez problemu.
            • agnieszkak.1 Re: pluje nutramigenem 10.11.07, 22:05
              nie chciałabym Cie pozbawiać tej radości że Twoje dziecko
              zaakceptowało nutramigen ale u mnie było podobnie ja sie cieszyłam,
              że moj mały pije nutramigen a w trzecią noc nie chciał tknąć
              nutramigenu i potem niczym go juz do picia tego mleka nie zmusiłam
              ale mam nadzieje, że u Ciebie będzie ok czego Ci życzę pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka