iktoto
25.01.09, 19:45
Witajcie
Mam dzidzię którą karmię sztucznie, dokarmiam swoim mlekiem
odciągniętym, odciągam raptem 100ml dziennie, po 20-30ml
jednorazowo, odciągam od 1,5 tygodnia, ale mleka jakos coraz więcej
nie widzę :(. Odciągam co około 4 godziny, jedynie w nocy robię
sobie przerwę. Moje dziecko to 2 kg wcześniak, dostawiam Ją tylko
czasem, kiedy ciągnie to mnie strasznie boli, cała pierś w środku
boli, nie wiem cZemu, a może to tak ma być? Mleko odciągam
laktatorem elektrycznym, ale muszę dodatkowo ręcznie wspomagać
odciąganie, bo sam laktator niewiele daje.
Zbyt często Jej nie dostawiam, nie chcę Jej męczyć, zresztą
Michalina nie ma wcale ochoty na "trudną" pierś, denerwuje się,
zasypia :(
Dałyście radę utrzymać laktację nie dostawiając dziecka do piersi?
pozdrawiam
monika