Gość: Wujaszenko
IP: *.pl / 195.205.11.*
23.06.04, 21:42
Witam! Wybieram sie do Pyrlandii na studia na infe. Zlozylem na UAM i PP. Nie
licze na dostanie sie na PP, bo jestem cienki z fizy, za to bardzo chcialbym
na UAM i sadze, ze mam szanse. Napiszcie mi moze, jesli studiujecie na w/w
uczelniach i kierunkach jak wygladaja studia. Czy studiujac infe ma sie
przynajmniej weekendami chwile czasu na wyjscie gdzies, wypicie paru piwek i
wypoczecie nastepnego dnia :) czy trza ciagle siedziec w ksiazkach albo przed
kompem... a moze mozna lezec do gory bebechem i nic nie robic? Napiszcie czy
w ogole warto wybrac sie do Poznania - czy przyjemnie sie mieszka, zyje,
studiuje?
Jestem ciekaw waszych opinii i z gory wielkie dzienx za nie!