Gość: nonono
IP: *.pl / 195.205.11.*
30.08.04, 23:18
Witam! Ile wolnego czasu ma student informy na PP (WIiZ)? Chodzi mi o to, czy jest czas wyjscie do kina, poimprezowanie, zycie prywatne, czy ciagle tylko sleczy sie przed monitorem albo czyta podreczniki?