Gość: wf
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.09.05, 12:30
po wstepnej eliminacji najbardziej odpowiadaja mi:
-basen - "plywanie dla doskonalacych swoja technike"
-basen - aerobik
-aerobik na sucho ;-)
i co tu wybrac?
na czy sie zmecze, a na czym nie? jacy sie prowadzacy i zasady zaliczania?
prosze o odpowiedz i podpowiedz