IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 12:30
po wstepnej eliminacji najbardziej odpowiadaja mi:
-basen - "plywanie dla doskonalacych swoja technike"
-basen - aerobik
-aerobik na sucho ;-)

i co tu wybrac?
na czy sie zmecze, a na czym nie? jacy sie prowadzacy i zasady zaliczania?
prosze o odpowiedz i podpowiedz
Obserwuj wątek
    • Gość: skii Re: UAM - WF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.05, 17:07
      a jak narciarstwo?
    • Gość: owao Re: UAM - WF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.05, 19:47
      Zaliczanie na podstawie obecnosci najczesciej...Ale zapisac sie na te zajecia
      nie jest latwo ,bo wszedzie ilosc miejsc jest ograniczona...
      • Gość: marika Re: UAM - WF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.05, 20:11
        to moze zabraknie dla mnie i nie bede musiala chodzic???
    • Gość: Redka Re: UAM - WF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.05, 22:33
      hahaha :)
      kochani, zmęczycie się już w trakcie zapisów na ten wf...
      dla I roku zapisy są w auli. wygląda to tak, że najpierw mały wstep, bla bla
      bla, że trzeba zaliczyć itp... następnie ktoś na podium odczytuje np: "basen-
      20 rząd lewa strona, koszykówka mężczyzn- 7 rząd prawa strona, siatkówka
      kobiet...", po czym nastepuje: " teraz mogą się państwo zapisywać" i na trzy
      cztery wszyscy się podrywają z krzeseł, zaczyna się totalny bałagan, tłum w tą
      albo druga stronę, krzesła latają po całej auli albo ludzie skaczą po nich...
      totalna masakra
      także życzę wam powodzenia :) ja w zeszłym roku miałam kilka sińców i
      oczywiście nie zdążyłam się zapisac na to, co chciałam...
      wybierając wf weźce tez pod uwagę ewentualne koszty (np. związane z odpowiednim
      strojem) a także miejsce zajęć, żeby się nie okazało, że musicie lecieć na
      drugi koniec miasta

      aha. i jeśli chodzi o pływalnię, to mogę powiedzieć, że na zajęciach z
      doskonalenia jest niezły wycisk i można się fantastycznie umęczyć, ale
      polecam ;)
      • Gość: Jelena Re: UAM - WF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.05, 13:45
        Czy tenis stołowy jest bardzo popularny i oblegany przy zapisach?
      • Gość: :/ Re: UAM - WF IP: *.icpnet.pl 01.10.05, 13:51
        I jak studenci? Udalo wam sie zapisac na to co chcieliście? bo mi tak (na
        siatke), ale to chyba nie była najbardziej oblegana dyscyplina...
        • Gość: marika Re: UAM - WF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.05, 15:06
          tak, jestem na baseniku - boje sie tylko czy dam rade... :-)
    • Gość: Redka Re: UAM - WF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.05, 13:57
      nie mam zielonego pojęcia
      wiem, ze najbardziej oblegane są: pływalnia, koszykówka, siatkówka, judo :)
      • macey Re: UAM - WF 29.09.05, 14:55
        a narciarstwo ? jak jest z tym.. platne cos? na stronie pisze ze studenci za
        free, ale wole sie upewnic
        • Gość: madzia Re: UAM - WF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.05, 14:22
          Jeśli chodzi o narciarstwo to jest ono za free. Ja chodziłam i polecam!!! Ale
          jak już sie zdecydujecie to lepiej zaopatrzcie sie we własne obuwie......bo nie
          zawsze moze być wasz nr albo dostaniecie jakieś 5 kategorii!!!! Instruktorzy są
          super szczególnie Pan Kowalski!!!!!:)))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka